Home WydarzeniaMelanż Macie ochotę na szalony weekend? Oto TRZY fajne imprezy w ten weekend w Warszawie

Macie ochotę na szalony weekend? Oto TRZY fajne imprezy w ten weekend w Warszawie

by Kasia
Nadchodzi kolejny ciepły weekend w Warszawie. Kto wie, może to już ostatni? Oby nie! Tak czy inaczej w jedne z ostatnich nocy  wakacji warto zaszaleć. Wybraliśmy trzy fajne imprezy w Warszawie, które sprawią, że te dni będą niezapomniane!!!

1. TECHNOGRÓDEK W ISKRZE

Technoogródek w klubie Iskra Pole Mokotowskie już 21 sierpnia! Zabawa będzie super, ale bądźcie też ostrożni!

To już kolejna  odsłona znanego i lubianego cyklu „Technogródek”. Tym razem Iskra pokusiła się o import od naszych zachodnich sąsiadów – bohaterem najbliższej edycji będzie pochodzący z Berlina dj i producent, właściciel wytwórni ACHT i Kommunikation Records – LETKOLBEN! Prawdziwa gratka dla fanów brzmień spod znaku minimal, tech-house i house!

O support zadbają Simon Mattson , GiGi / PL I Kasia Sobczyk

Miejsce: Iskra Pole Mokotowskie
Daty: 21 sierpnia
Więcej info: FB EVENT

2. WSZYSCY KWIATY W POMOŚCIE 511

Silent Disco w Klubie Pomost 511 nad Wisłą już 22 sierpnia

Na powrót Pomostu 511 trzeba było trochę poczekać, ale gdy już wrócił – dzieje się, OJ DZIEJE! Już w najbliższą sobotę, 22 sierpnia, zajrzyjcie na nadwiślańską plażę, by pobawić się na Wszyscy kwiaty. Będzie festiwalowy klimat i duuużo dobrej muzyki. No i pamiętajcie o najważniejszym! Słuchawki działają trochę jak czapka niewidka! Kiedy masz je na sobie tańczysz i śpiewasz, zapominając o wstydzie!

Miejsce: Pomost 511
Data:  22 sierpnia
Więcej info: FB EVENT

3. LUNAPARK – WEEKENDER

Nie było w tym roku Openera (BUUU), ale pozostał nam jeszcze warszawski, lunaparkowy weekender! Przez cały  weekend w Lunaparku. W dzień koncerty i gry, a wieczorami muzyka i tańce. Punkt wspólny – Mini Market, czyli młodszy brat Nocnego Marketu, gdzie zjecie masę pyszności. Wszystko na świeżym powietrzu. SUPER! Szczegóły znajdziecie w facebookowym evencie!

Miejsce: Lunapark
Data:  21 – 23 sierpnia
Więcej info: FB EVENT
Zdjęcie wyróżniające: Pomost 511

You may also like