Home WydarzeniaKulturalnie Targi Rzeczy Ładnych – największa wiosenna edycja wydarzenia już tuż tuż! Poznaj szczegóły!

Targi Rzeczy Ładnych – największa wiosenna edycja wydarzenia już tuż tuż! Poznaj szczegóły!

by admin

Targi Rzeczy Ładnych to wydarzenie, które pokochali warszawiacy i nie tylko! To podczas tego eventu w jednym miejscu spotyka się kilkuset wystawców prezentujących wyjątkowy design i sztukę. Najbliższa edycja odbędzie się już w pierwszy weekend kwietnia i będzie zdecydowanie największa z dotychczasowych! Jakich atrakcji możecie się spodziewać? 

Targi Rzeczy Ładnych kwiecień Warszawa

Targi Rzeczy Ładnych już w pierwszy weekend kwietnia w Warszawie

Targi Rzeczy Ładnych – największa edycja w historii

W pierwszy weekend kwietnia w Hali EXPO XXI w Warszawie znajdziecie aż 220 wyjątkowych wystawców z całego kraju! Poza piękną sztuką i designem czekają Was również fascynujące spotkania z takimi osobami, jak choćby  Filip Springer, twórcy Trzask Ceramics, duet Kwiaty&Miut i Bartosz Kosowski. 

– Ten rok będzie dla TRŁ wyjątkowy. Czujemy niesamowitą energię wystawców i publiczności! Głód na oryginalny polski design mimo niełatwych czasów jest być może większy niż kiedykolwiek. TRŁ WIOSNA! to pierwsza odsłona 10-lecia Targów Rzeczy Ładnych i świętowanie rozpoczynamy tak mocno, tak fantastyczną edycją, z takimi wystawcami i takimi gośćmi, że aż boimy się pomyśleć, co będzie dalej – mówią organizatorzy TRŁ, Ajka Mroczkowska, Ania Pruszyńska i Paweł Stremski

Pełna lista wystawców TRŁ Wiosna Warszawa

Pełna lista wystawców TRŁ Wiosna Warszawa

Wielki powrót mebli na TRŁ

Fotele, komody, stoliki, regały, krzesła, lampy – tej wiosny MEBLE wracają na Targi Rzeczy Ładnych w wielkim stylu! Przygotujcie się na strefę pełną nowości, premier i zaskoczeń, której największą gwiazdą będzie niewątpliwie fantastyczna marka 366 CONCEPT – wspaniały projekt, który od 10 lat z popularyzuje klasykę polskiego wzornictwa – słynne meble projektu Józefa Chierowskiego – w Polsce, w Europie i na świecie.

To prawdziwe święto dla fanek i fanów designu! Ich współczesne meble i ich wariacje  tworzone na wyłącznej licencji – w tym klasyka klasyków, czyli legendarny fotel 366 w ponad 100 kolorystycznych wersjach! MUST SEE!

Nie przegapcie też fantastycznych meblowych debiutów, które z rozmachem rozgoszczą się na TRŁ WIOSNA!, takich jak GÓRNA PÓŁKA, czy WTEDY DREWNO oraz nowych kolekcji marek, które już podbiły gusta publiczności TRŁ, takich jak DESIVA FURNITURE, WOOD & PAPER, czy IDEEËN. To będzie meblowa uczta!

CERAMIKA PLAKATY, PRINT, PAPIER – na tych Targach każdy znajdzie coś dla siebie

Ceramika to największa z tegorocznych stref! Pełna zaskoczeń, nowości, debiutów i gwiazd. Targi Rzeczy Ładnych to po prostu ceramiczna potęga i największe w Polsce ceramiczne wydarzenie, które przyciąga tłumy! 

na TRŁ znajdziecie też ceramikę TRZASK, którą trudno dostać!

Targowe ściany, pełne plakatów tworzą z kolei niepodrabialną scenografię TRŁ, a  Targi Rzeczy Ładnych na dwa dni stają się największą w Polsce wystawą współczesnego polskiego plakatu i ilustracji. Znane nazwiska i debiuty, nowoczesność i klasyka, małe projekty i wielkie międzynarodowe współprace – to wszystko znajdziecie na stoiskach takich twórców jak np. Bartosz Kosowski (kocham!) czy Jagoda Stączek. 

Kwiaty to zawsze dobry pomysł!

KWIATY&MIUT to kwiaciarnia, organiczna kwiatowa farma i marka, której nikomu nie trzeba przedstawiać. Jak na wiosnę przystało przywiozą na targi bogactwo kolorów, zapachów i produktów, które za każdym razem zachwycają setki fanek i fanów dobrego stylu i smaku. A zieleni na TRŁ WIOSNA! nie zabraknie także dzięki wrocławskiemu PROJEKTOWI ROŚLINY, którego stoisko będzie budziło do życia wszystkie zmysły!

Do tego masa przysmaków, polskie wina od BRAĆ i inne pyszności. Weekend zapowiada się naprawdę zacnie

Nie zabraknie również strefy wellness i eko, która pełna będzie kosmetycznych, naturalnych polskich marek i fajnych akcesoriów, jak choćby poduszki i dodatki od PLANTULE PILLOWS i BIOSENNIE, a także akcesoria do jogi i treningu ARTSOPHY, FEMIPHYSIO czy MOONCO.

Targi Rzeczy Ładnych
Kiedy: 1-2 kwietnia
Gdzie: EXPO XXI
Godziny otwarcia: 11:00-19:00
Bilety: 10 zł (online, do 31 marca), 15 zł (na miejscu)

 

 

 

 

 

You may also like