Home WydarzeniaKoncerty Nowy Warszawski Festiwal już za tydzień! Sprawdź, kto zagra – takiego wydarzenia w stolicy jeszcze nie było!

Nowy Warszawski Festiwal już za tydzień! Sprawdź, kto zagra – takiego wydarzenia w stolicy jeszcze nie było!

by Kasia

Pierwsza edycja ON AIR Festival już za  tydzień! Na 9 i 10 września Lotnisko Bemowo w Warszawie zamieni się w wielkie festiwalowe miasteczko. Tak dużego festiwalu jeszcze w stolicy nie było ( chyba że wrócić pamięcią do początków Open Aira, który wówczas odbywał się na warszawskkich Stegnach!)! Na dwóch scenach wystąpią gwiazy z polski i z zagranicy, w tym m.in. Ralph Kamiński, The Kooks, Tame Impala, Jorja Smith czy Celeste. Kto jeszcze?

Pierwsza edycja ON AIR Festival już w weekend 9-10 września

ON AIR Festival cechuje nostalgia końca lata i radość ostatnich dni wakacyjnej beztroski. Ideą festiwalu jest łączenie różnych gatunków muzycznych – od indie rockowych szlagierów, przez pop i hip-hop po muzykę eksperymentalną. Na wydarzeniu na pewno poczujecie lekki vibe wielkomiejskiego lata i miłość do dobrej muzyki, która przyświeca wydarzeniu.

Ralph Kamiński i The Kooks już 10 wrzenia zagrają w Warszawie. Na te koncerty czekam najbarziej!

W miasteczku festiwalowym nie zabraknie stref chilloutu, barów z orzeźwiającymi drinkami, foodtrucków z pysznym jedzeniem oraz mnóstwa innych atrakcji. Jedno jest pewno – tam nie będziecie się nudzić! Przygotowane niespodzianki na pewno Was zaskoczą. Solidna dawka pozytywnej energii w otoczeniu neonów, dobrej muzyki i jedynej w swoim rodzaju atmosfery ostatnich dni wakacji – takiego wydarzenia brakowało w Warszawie!

“On Air to połączenie długo wyczekiwanych przez polską publiczność artystów, najwyższej jakości produkcji i klimatu zwiastującego koniec lata. Chcemy wykorzystać ostatnie słoneczne dni i wypełnić je muzycznym widowiskiem jakiego w Warszawie jeszcze nie było”.

Poznaj line-up festiwalu

ON AIR Festival to dwa dni doskonałej muzyki z całego świata. Podczas pierwszego dnia będziecie mieli okazję posłuchać m.in. Artur Rojek, Jorja Smith czy Jamie xx. W sobotę, 10 września, na scenie zobaczymy z kolei The Kooks (kocham!!!), Ralpha Kamińskiego (też kocham!) czy Tame Impala. Zapowiada się ciekawie! Poniżej pełny line-up na każdy dzień.

Poznaj pełny line-up ON AIR Festival w Warszawie

 

You may also like