Home WydarzeniaKulturalnie MUSTACHE YARD SALE

MUSTACHE YARD SALE

by admin

Mustache Yard Sale to targi, który dobrze zna chyba każdy Warszawiak (i nie tylko!). W tym roku powracają już po raz 26.! Już 16 i 17 grudnia piękne przestrzenie Pałacu Kultury zostaną wypełnione tysiącami projektów od blisko 400 projektantów z całej Polski!

Mustache Yard Sale – co przyniesie najbliższa edycja?

Jak co roku, wraz z nadejściem grudnia i świąt, pojawia się informacja o kolejnej odsłonie Mustache Yard Sale vol. 26 – targów, podczas których moda przenika się z muzyką, jedzeniem i designem. Blisko 400 projektantów mody i designu z całej Polski zaprezentuje swoje unikatowe projekty w wyjątkowej prezentowej odsłonie. Nie zabraknie również kilkunastu konceptów gastronomicznych prezentujących najciekawsze smaki z całego świata, które zaspokoją gusta największych stołecznych foodiesów. Wszystko to w rytm muzyki serwowanej przez najlepszych stołecznych djów.

Tradycyjnie już koncepcja targów zakłada podział przestrzeni na dedykowane strefy: Fashion, Concept i Kids uzupełnione o wyjątkową strefę gastronomiczną wspieraną przez Sommersby. W strefie Kids, wszyscy wąsacze, znajdą coś dla siebie. Na rodziców czekają najlepsi projektanci mody dziecięcej, podczas gdy młodzi wąsacze mogą oddać się opiece profesjonalnych animatorów.

Mustache Yard Sale – co poza modą i designem?

Oprócz prezentacji prawie 400 najzdolniejszych polskich twórców mody i designu znaleźć będzie można również stanowisko z giełdą płyt winylowych, modowe kino i-D oraz męską strefę prowadzoną przez barberów. Nie zabraknie również stref specjalnych przygotowanych specjalnie dla odwiedzających przez nas i partnerów targów- spodziewajcie się masy interaktywnych atrakcji!

Ta edycja będzie miała wyjątkowy charakter. To odpowiedź na zakupowe święto panujące o tej porze roku w sieciowych sklepach oraz galeriach handlowych. Niezależna moda również zasługuje na swój czas przedświątecznej gorączki, ale w wyjątkowym i niepowtarzalnym klimacie – przy grzanym winie, z przyjaciółmi, podczas rozmów z twórcami wyjątkowych projektów.

Pierwszy dzień targów zostanie zwieńczony jak zawsze legendarnym afterparty organizowanym w klubie NIEBO, gdzie nie zabraknie stałych warszawskich gwiazd nocnych tańców do białego rana.

Mustache Yard Sale to event, na którym po prostu trzeba być. Niezwykła atmosfera, piękne i oryginalne projekty oraz doskonała muzyka, a wszystko w pięknych wnętrzach Pałacu Kultury. Lepiej być nie może, do zobaczenia!

Miejsce: Pałac Kultury i Nauki w Warszawie (wejście od pl. Defilad) Data: 16. -17. grudnia  Godziny otwarcia: 12:00-19:00 Wstęp Wolny!

You may also like