Home WydarzeniaKulturalnie Czegoś takiego jeszcze w Warszawie nie było! DARMOWE wydarzenie z targami, jogą i warsztatami

Czegoś takiego jeszcze w Warszawie nie było! DARMOWE wydarzenie z targami, jogą i warsztatami

by admin

Już w najbliższy weekend – 18 i 19 marca – w Warszawie odbędzie się wydarzenie, jakiego jeszcze nie było. Targi EKOTYKI wraz z festiwalem Pura Vida i States of Mind zapraszają na dwudniowe wydarzenie pełne wysokich, pozytywnych wibracji. Targi kosmetyków naturalnych, warsztaty, joga – to tylko część z wieeelu atrakcji, które będą na Was czekać. Na co jeszcze możecie liczyć? 

Budzimy Warszawę – wyjątkowe, bezpłatne wydarzenie w Warszawie w marcu 2023

Ekotyki, Pura Vida, States of Mind – pozytywna wiosenna pobudka

To będzie bardzo przyjemna pobudka – po zimie trzeba naładować się pozytywną energią i wysokimi wibracjami! Wystawcy Ekotyków, Pura Vida i States of Mind pomogą Wam wybudzić się z zimowego letargu i świadomie, naturalnie zanurzyć się w nową porę roku! Siła trzech uzupełniających się wydarzeń to coś nowego w Warszawie: wiosenna świeżość, która niesie ze sobą nową jakość.

W Domu Towarowym Bracia Jabłkowscy pojawią się wystawcy z całego kraju. Poza tym będzie można wziąć udział w kreatywnych warsztatach, zajęciach jogi czy masażu twarzy. 

Co dokładnie na Was czeka? 

Ekotyki to targi kosmetyków naturalnych, które od 2017 roku podbijają serca miłośników naturalnej pielęgnacji z południowej Polski. Warszawa czeka na nie zdecydowanie za długo! Wystawcy Ekotyków przywiozą ze sobą naturalne kosmetyki do twarzy, ciała, kąpieli, makijażu, produkty dla dzieci i pupili, eko detergenty, a także akcesoria do domowego SPA.

Pura Vida Festival promuje z kolei kostarykańską filozofię “pełni życia” – czerpania szczęścia z najprostszych rzeczy i pozytywnych przeżyć. Ich wystawcy to surferzy, podróżnicy, pasjonaci innych kultur lub obywatele dalekich krajów. Podzielą się z Wami herbatami ze Sri Lanki, kadzidłami z Indii oraz rękodziełem z różnych, nawet najdalszych zakątków świata.

States of Mind Festiwal to niezwykłe wydarzenie promujące podejście do życia w stylu slow, ekologię, naturalną medycynę, świadomy umysł i holistyczny dobrostan człowieka. Spodoba się wszystkim ceniącym sobie spokój i harmonię oraz lubiących kontakt z naturą.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Ekotyki (@ekotyki)


Oprócz holistycznych zakupów, organizatorzy zapraszają także na darmowe zajęcia z jogi i gimnastyki słowiańskiej oraz do strefy warsztatów na III piętrze Domu Braci Jabłkowskich. Na bezpłatne zajęcia powinniście się zarejestrować TUTAJ!

Ekotyki / Pura Vida Fetival / State of Mind Festiwal

Miejsce: Dom Towarowy Bracia Jabłkowscy
Daty: 18-19 marca
Godziny: 11:00-19:00
WSTĘP WOLNY!

 

You may also like