Home MiejscaA to ciekawe! CZTERY piękne plaże w Warszawie i okolicach. Tutaj poczujesz się jak na wakacjach!

CZTERY piękne plaże w Warszawie i okolicach. Tutaj poczujesz się jak na wakacjach!

by Kasia
W taką pogodę każdemu marzą się wakacje. Niestety sytuacja jaka jest, każdy widzi, dlatego musimy jakoś sobie radzić. W Warszawie i okolicy znajdziecie kilka plaż, które mogą zrekompensować Wam brak zagranicznym wakacji. Pokażę Wam 3 (no dobra, cztery) fajne miejsca w Warszawie i okolicach, w których możecie poczuć klimat urlopu z prawdziwego zdarzenia!

Plaża w Wilanowie

To miejsce w Warszawie, w którym poczujecie się jak na prawdziwych wakacjach! Plaża na wilanowskich Zawadach jest szeroka i bez problemu znajdziecie tu miejsce, żeby – zamiast wśród miliona parawanów – na spokojnie odpoczywać w towarzystwie najbliższych. Bardzo miłe miejsce, w którym można odpocząć w weekend.

Plaża Zawadowska – baaardzo szeroka plaża w przy warszawskim Wilanowie

Plaża w okolicach miasteczka Wilga

 

Tutaj trzeba trochę poszukać, ale zdradzę Wam współrzędne (tak mniej więcej 51.7301118,21.4309986 ;P), dzięki którym dotrzeć można do ogrooomnej, miłej plaży, na której prawie nie ma ludzi. To miejsce trochę ukryte (bez specjalnych parkingów, etc) i trochę dzikie (bądźcie ostrożni!), ale jednocześnie idealne jeśli nie lubicie tłumów i chcecie w spokoju poleżeć na piasku i poczytać książkę (uwaga! trudno tu o cień). 

Trochę ukryta nadwiślańska plaża za miasteczkiem Wilga (około godziny, godziny 10 od Warszawy) robi wrażenie.

Plaża Ciszyca

 

Niecała godzinka od Warszawy, okolice Otwocka, a poczuć możecie się niemal jak w Gdyni Orłowo 😉 Ogromna, szeroka plaża – wystarczy odejść kawałek dalej, aby znaleźć miejsce, w którym – nawet podczas największych upałów – nie ma wielu ludzi. Przyjemny klimat, śliczne widoki. Jeśli przejdziecie kawalątek dalej, znajdziecie też cień. Przed wejściem jest duży parking (płatny 5 zł), ale możecie też bezpłatnie stanąć kawałek dalej. POLECAM! (Można przyjść z pieskami).

Wakacje na Mazurach? Nie! To Ciszyca, zaledwie pół godzinki od Warszawy!

Ciszyca – cudowne miejsce z piękną plażą. Uwaga – nie jest łatwo znaleźć cień! Zaopatrzcie się w wodę, w okolicy nie ma też sklepików

Słopsk

 

No dobra tutaj mnie jeszcze nie było, ale instagram jest pełny zdjęć znajomych i nieznajomych, którzy właśnie tutaj udają się na krótki chill pod Warszawą. Zaledwie 40 minut od miasta, a poczuć się można jak prawdziwym urlopie. Jest też duuuży plac zabaw dmuchany. Dla dzieciaków i starszaków też ;P Klimacik, wakacje, plaża, muszę się tu wybrać! 

You may also like