Home MiejscaA to ciekawe! Trudno wyobrazić sobie lato bez tego miejsca… Nocny Market jednak powraca!

Trudno wyobrazić sobie lato bez tego miejsca… Nocny Market jednak powraca!

by Kasia
Któż go nie kocha! Nocny Market (znowu) wraca na dworzec Warszawa Główna! Przed nami piąty sezon, który rozpocznie się już 26 czerwca i przez każdy kolejny weekend będzie rozpieszczał Wasze podniebienia najlepszym street foodem pod gwiazdami!

Nocny Market to miejsce, które bez wątpienia zmieniło gastro mapę Warszawy

Nocny Market wraca do Warszawy latem 2020

Nocnego Marketu chyba nikomu nie trzeba przedstawiać! To wspaniały projekt łączący jedzenie, napoje, muzykę i  lifestyle, kojarzony przez znaczną część mieszkańców stolicy z opuszczonej przestrzeni dworca Warszawa Główna, która zyskała nowe życie.

Za sprawą czterech udanych sezonów, wpisał się w gastronomiczną mapę Warszawy i stał się alternatywą do spędzania wolnego czasu pod gołym niebem. Niemal co roku słyszymy, że znika na zawsze, a jednak zawsze znajdzie swoją drogę powrotu. Tak jest i tym razem.  Dla jednych to niespodziewane, a dla innych wręcz przeciwnie.

Jedno jest pewne – miejskie życie wraca na opuszczone perony,  które po raz piąty rozbłysną w świetle neonów.

Nocny Market – czego spodziewać się w tym roku?

Nocny Market stał się jednym z najbardziej atrakcyjnych wydarzeń plenerowych, na które jego czekamy  z utęsknieniem przez całą zimę. Po długiej przerwie wraca w tej samej formule. Nie zabraknie jednak nowości!  Już 26.czerwca przez trzy dni, po raz pierwszy będziemy mogli wznieść toast i przypomnieć sobie jak smakuje jedzenie przy Towarowej 3. Czego możemy się spodziewać w tym roku na Dworcu Głównym?

W sezonie 2020 na Nocnym Markcie pojawią się zarówno znani i lubiani wystawcy, jak i debiutanci, w tym choćby Mr.Oh!

Z jednej strony street foodowych, marketowych klasyków, które skradły Wasze serca i podniebienia. Należą do nich m.in. Melted, PHO2, El Puertito, Smoke BBQ, czy Brasil on the plate, które zaprezentuje zupełnie nowe menu.

Jak co roku, możemy również spodziewać  się debiutów. W pierwszych weekendach  sezony będziecie mieli okazję spróbować  street foodowej odsłony: Mr Oh – czyli azjatyckiej kuchni w cyberpunkowym wydaniu, w interpretacji rapera Quebonafide – współwłaściciela konceptu, Makrell – fuzji nordyckiej kuchni i kultury w street foodowej wersji, czy SoySoy, czyli wegańskiej wariacji na temat tajskiego jedzenia.

Na Nocnym każdy znajdzie smak dla siebie. Ja do dziś wspominam ten bób! PYCHA!!!

Nie sposób nie wspomnieć też o, kultowym już, koncepcie Pyzy Flaki Gorące, serwującym dania z lat dzieciństwa. Nie zabraknie również  pop up’ów blogerskich i ciekawych kolaboracji. Już w pierwszy weekendu spotkacie tu szefa kuchni Szymona Czerwińskiego – finalistę V edycji programu MasterChef. Co zaprezentuje? Przekonajcie się sami!

Sprawdzajcie social media Nocnego, aby być na bieżąco ze wszystkimi nowinkami! My w tym roku dołączamy do wydarzenia, obejmując nad nim patronat, dlatego spodziewajcie się u nas różnych marketowych newsów!

Nocny Market Sezon 2020
Miejsce: ul. Towarowa 3, perony nieczynnego dworca Warszawa Główna
Weekend otwarcia:
Piątek, 26 czerwca 17:00-1:00
Sobota, 27 czerwca 17:00-1:00
Niedziela, 28 czerwca 16:00-23:00

 

You may also like