Home WydarzeniaKoncerty Roisin Murphy wystąpi w Warszawie! Sprawdź, gdzie i kiedy odbędzie się koncert!

Roisin Murphy wystąpi w Warszawie! Sprawdź, gdzie i kiedy odbędzie się koncert!

by Kasia
Roisin Murphy ponownie zagra w Polsce!  Po fenomenalnym występie na Fest Festival, artystka tym razem pojawi się w Warszawie! We wrześniu 2021 artystka zaprezentuje materiał z najnowszego albumu  “Roisin Machine”.

Roisin Murphy koncert w Warszawie – poznaj szczegóły

Irlandzka piosenkarka, producentka i autorka tekstów, początkowo związana z zespołem “Moloko”, kontynuuje swoją solową karierę i już 26-go września 2021 roku artystka przyjedzie do Polski! Murphy pojawi się w Warszawie w ramach trasy promującej jej piąty album “Roisin Machine”, który jest owocem długoletniej współpracy między piosenkarką, a jej najbardziej zaufanym, wieloletnim przyjacielem – Crooked Man aka DJ Parot. 

Roisin Murphy koncert w Warszawie – gdzie się odbędzie?

Artystka nieustannie się rozwija i ewoluuje w swoim muzycznym brzmieniu. Wystarczy przyjrzeć się jej utworom, od downtempowych hitów takich jak ‘Party Weirdo’, po topowe popowe kawałki “The Time Is Now” i “Sing It Back” nagrane z Moloko.

Poprzez szalenie zróżnicowaną karierę solową, która przemknęła radośnie od włoskich piosenek, aż po utwory w stylu “Let Me Know”. Niepostrzeżenie stała się jedną z najbardziej innowacyjnych i charyzmatycznych artystek w Wielkiej Brytanii.

W swojej solowej karierze, trwającej już ponad 15 lat wydała 5 albumów, zdobyła aż 17 nominacji do prestiżowych nagród takich jak: UK Music Video Awards czy Mercury Prize oraz otrzymała statuetkę AIM Independent Music Awards w 2016 roku.  

Krytycy muzyczni jednogłośnie przyznają  że jest to spektakularny powrót Roisin Murphy, a album zbiera same pochlebne recenzje w zagranicznych mediach. Można się zatem spodziewać, że koncert w Warszawie będzie wydarzeniem, na którym powinien znaleźć się każdy fan (a być może nawet nie tylko) oryginalnej artystki. Co Wy na to?

Koncert Roisin Murphy
Miejsce: Warszawskie Centrum EXPO XXI
Data: 26 września 2021
Bilety: 99 zł, do kupienia TUTAJ

You may also like