Home Patronaty AUKCJA MARZEŃ W DESIE. TO JUŻ OSTATNIA SZANSA NA UDZIAŁ!

AUKCJA MARZEŃ W DESIE. TO JUŻ OSTATNIA SZANSA NA UDZIAŁ!

by Kasia

Aukcja Marzeń powoli zmierza ku wielkiemu finałowi! Do twórców, którzy zdecydowali się przekazać swoje dzieła na akcję dołączył m.in. znany artysta Oskar Zięta. Finałowa licytacja wystawionych prac odbędzie się na platformie internetowej domu aukcyjnego DESA Unicum i potrwa o 23 kwietnia do godziny 14:00!

Aukcja Marzeń – idea projektu

Aukcja Marzeń jest projektem społecznym, który dzięki współpracy z polskimi twórcami sztuki najnowszej porusza, edukuje i spełnia marzenia. Podczas tegorocznej edycji aż 58 osób ze świata sztuki przekazało swoją twórczość na licytację. Cały dochód z licytacji przeznaczony zostanie na realizację marzeń podopiecznych Fundacji Mam Marzenie.

Na ostatnim odcinku akcji dołączył do niej Oskar Zięta – architekt i projektant, który zasłynął m.in. opracowaniem innowacyjnej i wykorzystywanej w różnych gałęziach przemysłu technologii obróbki metalu za pomocą ciśnienia wewnętrznego. Podczas finału Aukcji Marzeń będzie można nabyć jego kultowy już stołek PLOPP w kolorze żółtym oraz przypinkę-serduszko w barwach Ukrainy.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Joanna Lola Styrylska (@styrylska_art)

Akcja, poza samą licytacją, jest również wydarzeniem edukacyjno-kulturalnym. Wszystkie dostępne prace można było podziwiać na żywo podczas wystawy w Galerii Sztuki Współczesnej TLEN. Ponadto, dla pasjonatów wystroju wnętrz zorganizowane zostały warsztaty eksperckie. Goście panelu dyskusyjnego w warszawskim Pawilonie ZODIAK mogli porozmawiać na temat relacji architektura – sztuka współczesna ze znanymi autorytetami branży: Grzegorzem Goworkiem (STUDIOORGANIC), Anetą Konowrocką (Cosentino), Ewą Mierzejewską oraz Rolandem Stańczykiem (RS Studio Projektowe).

Organizatorzy nie zapomnieli również o samych artystach – dla nich zostały zrealizowane warsztaty przybliżające zagadnienia biznesowe oraz promocyjne w sztuce.

Ze wszystkimi artystami, artystkami i wystawianymi przez nich dziełami można zapoznać się na stronie projektu www.aukcjamarzen.pl.

AUKCJA MARZEŃ – kliknij TUTAJ i weź udział!

You may also like