Home Ludzie Kup zawieszony lunch i pomóż potrzebującym seniorom w Dzień Babci i Dzień Dziadka. Poznaj akcję Aioli, Banjaluki i Sing Sing

Kup zawieszony lunch i pomóż potrzebującym seniorom w Dzień Babci i Dzień Dziadka. Poznaj akcję Aioli, Banjaluki i Sing Sing

by Kasia
Gastro wciąż bardzo mocno odczuwa skutki pandemii, a mimo to nie tylko się nie poddaje, ale również… POMAGA! Z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka w restauracjach Aioli, Banjaluka i Sing Sing będziesz mógł kupić tzw. zawieszony lunch, a knajpy podwoją Twój zakup i przekażą posiłki do potrzebujących organizacji. Szczegóły poniżej!

Zawieszony lunch – podaruj posiłek potrzebującym Seniorom

“Zawieszony lunch” z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka – na czym polega akcja?

Z okazji Dnia Babci i Dziadka możesz zrobić coś dobrego nie tylko dla swoich najbliższych! Kup zawieszony lunch w warszawskiej restauracji Aioli, Banjaluka lub Sing Sing, a restauracje przekażą podwójną liczbę Twojego zamówienia do organizacji potrzebujących!

Pandemia spowodowała, że ubóstwo oraz samotność, zwłaszcza wśród osób starszych, drastycznie się zwiększyło. Z okazji nadchodzących świąt warto zatem  pomyśleć o osobach, które potrzebują pomocy. Grupa Instynkt (Aioli, Banjaluka, Sing Sing) zawsze chętnie włącza się w akcje pro-społeczne i tworzy własne, stąd właśnie pomysł na “zawieszone lunche”.

Akcja pomocy potrzebującym Seniorom z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka

O co chodzi? Pamiętacie może akcje, kiedy bardzo popularne było kupowanie tzw. zawieszonych kaw lub zup? Tutaj mamy podobną sytuację. Możecie kupić taki “zawieszony lunch”, który restauracje przekażą do współpracujących z nią fundacji w podwójnej ilości.

Jak to działa? Wystarczy przyjść do Aioli, Sing Sing lub Banjaluki i powiedzieć, że chce się kupić lunch z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka. Płacicie 18,90 zł za jeden, a restauracje w następnym tygodniu wszystkie przekażą do współpracujących organizacji.

W Warszawie jest to Serce Miasta, w Katowicach Zupa w Kato, a w Gdańsku – Jesteśmy z Tobą. Jeśli nie możesz przyjść do restauracji to skontaktuj się z nią na FB, lunch można kupić także płacąc przelewem.

“Zawieszony lunch” = podwójna pomoc

W tej akcji możecie podwójnie pomóc. Wspierając gastro, które jest w bardzo trudnej sytuacji oraz przede wszystkim osobom starszym, które znalazły się w złej sytuacji finansowej. Niewielkim kosztem, możecie sprawić innym wielką radość. Zachęcamy i wspieramy!

 

You may also like