Home WydarzeniaKoncerty Orange Warsaw Festival 2021 ODWOŁANY. Są już daty i pierwsi artyści edycji 2022

Orange Warsaw Festival 2021 ODWOŁANY. Są już daty i pierwsi artyści edycji 2022

by Kasia
No cóż w zasadzie, obserwując obecną sytuację, nikt nie powinien być zaskoczony. Orange Warsaw Festival w 2021 nie odbędzie się, jednak organizatorzy poinformowali już o datach wydarzenia na rok 2022 rok. Co z biletami i czy wiadomo, kto pojawi się w Warszawie w kolejne lato?

Orange Warsaw Festival 2021 odwołany

Organge Warsaw Festival 2021 odwołany

Na pewno wielu z Was (my zresztą też!) z niecierpliwością oczekiwało lata 2021, które – pod kątem koncertowym i festiwalowym – miało okazać się ciekawsze niż rok wcześniej. O ile przez media przebijają się przekazy dotyczące tego, że Open’er i FEST Festiwal mają odbyć się zgodnie z planem (choć na nieco innych zasadach) to dziś okazało się również, że Orange Warsaw Festival już na 100% nie odbędzie się w 2021.

Organge Warsaw Festival 2021 – co z biletami? Kto wystąpi za rok?

Dobra wiadomość jest taka, że każdy zakupiony dotychczas bilet, zachowuje ważność na kolejny rok.  Może ucieszyć Was również fakt, że Tyler, The Creator i BROCKHAMPTON już potwierdzili swoją obecność w 2022 roku! W kolejnych miesiącach organizatorzy mają opowiedzieć o kolejnych artystach.

Tylor The Creator już potwierdził swój udział w wydarzeniu Orange Warsaw Festival 2022 // fot. OWF

Na stronie OWF czytamy: “To kolejny rok bez festiwalu, bez artystów i festiwalowych emocji. Ale przede wszystkim bez Was – fanów Orange Warsaw Festival. Ta sytuacja jest zła, przygnębiająca i bardzo dla nas frustrująca, ale już widać światło w tunelu! Wraz z postępującym procesem szczepień zaczynamy pracę nad edycją 2022! Zostańcie z nami. Jeżeli możecie, zachowajcie swoje bilety”.

Co Wy na to. Myślicie, że w 2022 uda nam się wreszcie wrócić do swobodnych zabaw na koncertach? Jednocześnie przypominamy, że według aktualnych informacji, festiwal Lato na Pradze ma odbyć się zgodnie z planem!

 

You may also like