Home WydarzeniaKoncerty Co robić w weekend? Poznaj 8 pomysłów na najbliższy weekend w Warszawie

Co robić w weekend? Poznaj 8 pomysłów na najbliższy weekend w Warszawie

by Kasia
Wreszcie weekend! Wydarzenia, choć pod pewnymi obostrzeniami, powoli wracają do gry i w weekendy najróżniejsze miejsca w Warszawie oferują nam coraz więcej. Wybraliśmy kilka najciekawszych wydarzeń na najbliższy weekend. Każdy znajdzie coś dla siebie – bawcie się dobrze!
(Pamiętajcie jednak, że epidemia trwa, dlatego nie zapominajcie o niezbędnych środkach ostrożności)

1. LATO NA PRADZE: KONCERT ROSALIE / SILENT DISCO / KONCERT RASMENTALISM

24 lipca w Praga Centrum zagra ROSALIE

Praga Centrum to zdecydowanie nowa HOT miejscówka na mapie Warszawy. Klimacik ruin baru, w którym odbywają się wydarzenia kulturalne to strzał w dziesiątkę! To właśnie Praga Centrum wpadła na pomysł cyklu wydarzeń muzycznych, w stylu festiwalowym.

W piątek o 18.00 w Pradze Centrum zagra dla Was Rosalie. Po koncercie będziecie mogli natomiast bawić się na Silent Disco! W sobotę, 25 lipca, wpadajcie na koncert Rasmentalism i mini imprezkę Flirtini. OJ, będzie się działo.
Miejsce: PRAGA CENTRUM
Daty:  24 – 25 lipca
Więcej info: FB Praga Centrum

2. NIE MASZ CWANIAKA NAD WARSZAWIAKA / FESTIWAL VINHO VERDE

Warszawska Kapela zagra w Hali Gwardii 24 lipca

25 i 26 lipca w Hali Gwardii odbędzie się Festiwal Wina!

W piątek o 20.00 możecie rozpocząć weekend w Halii Gwardii koncertem zespołu MENELE, grającego fajny, warszawski folk! Ich muzyka nawiązuje do folkloru przedwojennej Warszawy, wykonywana jest w sposób tradycyjny, bez użycia instrumentów „na prąd”.

W sobotę i niedzielę z kolei w Hali Gwardii odbywać się będzie Festiwal portugalskiego Vinho Verde. Będzie na Was czekało 50 rodzajów pysznego winka. Jeśli nigdy nie próbowaliście Vinho Verde – WARTO!
Miejsce: HALA GWARDII

Daty:  24 – 26 lipca
Więcej info: FB HALA GWARDII

3. KRYMINALNE OPOWIEŚCI DAWNEJ WARSZAWY

Kryminalny spacer po Warszawie już w sobotę, 25 lipca

Jeśli kochacie Warszawę, kryminalne zagadki i spacery, to wydarzenie zostało dla Was stworzone! W sobotni wieczór, o 20.00, możecie ruszyć w podróż po kryminalnych zagadkach Warszawy. 

Jak okraść prezydenta? Jak nazywano przedwojennych dilerów? Co oznaczało “przytulenie sikory” a co “guzik na dupniaku”? To tylko kilka pytań, na które odpowiedź poznacie podczas sobotniego wydarzenia. 

Spacer jest bezpłatny, ale napiwki dla przewodnika mile widziane!
Miejsce spotkania: ul. Senatorska 38
Daty:  24 – 26 lipca
Więcej info: FB EVENT

4. SPLOT SŁONECZNY W HOCKACH

Hocki Klocki zapraszają na elektroniczny piknik w niedzielę≤ 26 lipca, od 16.00

Pamiętajcie, że weekend to również niedziela! Jeżeli po piątkowych i sobotnich szaleństwach wciąż Wam jeszcze mało – w niedzielne popołudnie (od 16.00) zajrzyjcie do Hocków!

Splot Słoneczny to dzienny piknik elektroniczny, na którym możecie pobawić się i miło spędzić czas. W najbliższą niedzielę zagrają NuCasa i NOWOSAD.
Miejsce: Hocki Klocki
Data:  26 lipca
Więcej info: FB EVENT

5. KINO PLENEROWE NA OKRĘGU

26 lipca o 20.00 w Kinie Plenerowym na Okręgu zobaczycie “The Florida Project”

Okrąg to nowa, plenerowa miejscówka na Powiślu, do której w każdą niedzielę możecie wybrać się na pokaz filmowy. Tym razem będziecie mieli okazję zobaczyć “The Florida Project”. Warto sprawdzić to miejsce i poczuć jego klimacik! Start o 20.00. Idealny pomysł, by przyjemnie zakończyć weekend.
Miejsce: OKRĄG
Data:  26 lipca
Więcej info: FB EVENT


 

You may also like