Home WydarzeniaMelanż TĘSKNISZ ZA IMPREZAMI NAD WISŁĄ? DZIŚ MOŻESZ POCZUĆ ICH KLIMAT BEZ WYCHODZENIA Z DOMU!

TĘSKNISZ ZA IMPREZAMI NAD WISŁĄ? DZIŚ MOŻESZ POCZUĆ ICH KLIMAT BEZ WYCHODZENIA Z DOMU!

by Kasia

Zaczyna robić się ciepło i chyba każdy z nas jeszcze bardziej tęskni za możliwością wyjścia ze znajomymi na drinka, obiad czy na imprezę. Nadwiślańskie bary zwykle otwierały się w Majówkę, a w tym roku ich losy są niepewne, ale… już dziś będziecie mogli poczuć klimat klubu Hocki Klocki! 10 maja o 18.00 wraca cykl muzyczny Splot Słoneczny, który na pewno kojarzycie z poprzednich lat. Tym razem impreza odbędzie się… online!

Splot Słoneczny – znany z Hocków Klocków cykl muzyczny powraca w internecie!

Wirtualny Splot Słoneczny w Hockach

Splot Słoneczny to hockowy cykl pikników muzycznych. W wybrane niedziele, artyści będą zabierać Was w wirtualne, wyjątkowe podróże pełne rytmu i radości, które przypomną Wam o wyjątkowym nadwiślańskim klimacie imprez do białego rana, pod gołym niebem, w gronie znajomych i przyjaciół. Chwilowo imprezy, jakie znaliśmy dotychczas nie istnieją, ale artyści i muzycy nie poddają się i działają dalej, utrzymując kontakt z odbiorcami.

– Obecna sytuacja wywróciła wszystko do góry nogami w kilka chwil. Cała branża jest aktualnie zamrożona, spotkania w większych grupach są zabronione a zatem organizacja jakichkolwiek imprez jest po prostu niemożliwa. Jedyną formą kontaktu z naszymi fanami jest internet i stąd też duża liczba pojawiających się w internecie stream-ów – opowiada Warsawholic DJ NuCasa, który zagra na najbliższym Splocie.

Poczuj się, jak w Hockach bez wychodzenia z domu!

Pierwsza odsłona wirtualnego Splotu Słonecznego będzie miała miejsce w niedzielę, 10 maja, o 18.00. Tego wieczoru, poza NuCasą, zagrają dla Was Jarek Czechowski i Nowosad.

A kiedy wrócimy do normalności, w której wyjście na imprezę nie będzie związane z żadnym ryzykiem czy strachem? Jak tłumaczy nam NuCasa to pytanie, na które wielu wciąż szuka odpowiedzi.

– Mam nadzieję że nastąpi to jak najszybciej, chociaż boję się że strach zaszczepiony w ludziach przez media jest tak duży, że mimo zniesienia obostrzeń minie jeszcze dużo czasu zanim zdecydują się na wyjście do klubów… – mówi NuCasa. – Trudno znaleźć alternatywę do występowania live przed ludźmi. Nic nie jest w stanie zastąpić bezpośredniego kontaktu z publicznością – dodaje muzyk. 

Splot Słoneczny online to 3 godziny najlepszej muzyki!

Sytuacja jest bezsprzecznie trudna, ale każdy z nas potrzebuje choć namiastki wolności i normalnego życia, które prowadziliśmy przed wybuchem epidemii. W najbliższą niedzielę, zamiast kolejnej porcji stresujących informacji z kraju i ze świata, wpadnijcie na stream Splotu Słonecznego. Mnóstwo energii i poprawa nastroju gwarantowane! 

Splot Słoneczny
Data:
10 maja
Start:
18.00
LiveStream możecie oglądać na FanPage’u Splotu Słonecznego, Hocków Klocków nad Wisłą, Lunaparku i Waty Cukrowej!

You may also like