Home WydarzeniaKoncerty xxanaxx ZAGRA W WARSZAWIE! JUŻ W TEN WEEKEND DARMOWY KONCERT W ISKRZE

xxanaxx ZAGRA W WARSZAWIE! JUŻ W TEN WEEKEND DARMOWY KONCERT W ISKRZE

by admin

Iskra Pole Mokotowskie znów będzie mocno elektroniczna. Już w najbliższy piątek, 9 sierpnia, wpadnijcie na koncert xxanaxx i zostańcie na after do białego rana z Lekko Techno!

xxanaxx da darmowy koncert w klubie Iskra Pole Mokotowskie w sierpniu 2019

xxanaxx na darmowym koncercie w Warszawie xxanaxx to warszawski zespół, który tworzą Klaudia Szafrańska i Michäl Wu. Wyjątkowy wokal Klaudii i muzyczny kunszt Michała dają połączenie, które mocno namieszało w polskiej muzyce elektronicznej.

Wszystko zaczęło się, gdy Klaudia rozglądała się za odpowiednim producentem, a Michał poszukiwał wokalistki o nietypowym głosie. Ich ścieżki skrzyżowały się w 2012, skąd nie było już powrotu. Od pierwszych chwil w studio wiedzieli, że chcą razem tworzyć muzykę i tak się stało.

Zespół wystąpił na licznych koncertach i festiwalach m.in Open’er Festival, Audioriver, Tatarak, Selektor, Malta Festival czy też The Great Escape, a teraz powraca do Iskry, w której zagra dla Was bezpłatny koncert już 9 sierpnia.

Afterek po xxanaxx

Lekko Techno w Iskrze

Po koncercie xxanaxx odbywa się after Lekko Techno, zatem w piątek możecie szaleć na parkiecie do białego rana. Ekipa Lekko Techno zadba o dobre bity, tym razem w nieco innym składzie i z ciekawymi gośćmi, którzy pochodzą z południowego zachodu naszej ojczyzny, a dokładnie z kotliny Jeleniogórskiej i reprezentują ekipę RAVE events w składzie Jasper i Marika Srbinovska. Brzmi jak idealny plan na piątek!

Miejsce: Iskra Pole Mokotowskie Data: 9 sierpnia Start: 19.00 Wstęp wolny

You may also like