Home WydarzeniaKulturalnie WHEN THE SUN RISES – JEŚLI KOCHASZ WAKE’A I DOBRĄ ZABAWĘ WIECZOREM ZAJRZYJ DO NEWONCE BAR!

WHEN THE SUN RISES – JEŚLI KOCHASZ WAKE’A I DOBRĄ ZABAWĘ WIECZOREM ZAJRZYJ DO NEWONCE BAR!

by admin

Już dziś, 8 sierpnia o 22:00, wpadajcie do w newonce.bar na premierę filmu “When The Sun Rises”, który odkryje przed Wami tajniki pływania na wake’u, prezentując umiejętności najlepszych z najlepszych.  

Premiera filmu sportowego w newonce.bar 8 sierpnia

Premiera filmu w newonce.bar Film powstawał od 2017 roku i będziecie mieli okazję zobaczyć w nim czołówkę polskich riderów oraz gościnnie eksport z Meksyku i Argentyny. Tytuł nawiązuje do głównego partu Filipa Czernieca i Nikity Gapko, który był nagrywany tuż po wschodzie słońca o 4:20 rano w Wake Family Brwinów!

Świetne warunki i profesjonalne podejście riderów sprawiło, że całe party chłopaków nagrany został w zaledwie 3 godziny.  Dodatkowo na filmie zobaczycie również Janka Koryckiego, Kubę Dytkowskiego, Jeronimo Perez Priego Garza, Alejo de Palma i niesamowitą Agnieszkę Derlatka.

Film sprawi wiele radości fanom wake’a, a tych którzy swoich sił w tym sporcie jeszcze nie próbowali zachęci do rozpoczęcia wodnej przygody. Lato w najlepsze – kto wie, może czwartkowy wieczór zasieje w Was ziarenko nowej pasji?!

Film filmem, ale jako, że spotkanie odbywa się w barze, nie wypada zapomnieć o melanżowym dodatku. Po projekcji zostańcie na after połączony z  imprezą Funky Night, gdzie zagrają Dj Zippper, Dj Kebs, Dj Falcon1.

Po filmie zostań na afterparty

Miejsce: newonce.bar Data: 8 sierpnia Start: 22.00 Wstęp Wolny!

   

You may also like