Home MiejscaA to ciekawe! WES ANDERSON POKOCHAŁBY TO MIEJSCE. TU W WARSZAWIE DESIGN SPOTYKA SIĘ Z… KAWĄ

WES ANDERSON POKOCHAŁBY TO MIEJSCE. TU W WARSZAWIE DESIGN SPOTYKA SIĘ Z… KAWĄ

by admin

Gdybym była reżyserem, moje filmy na pewno estetyką przypominałyby te autorstwa Wesa Andersona. Najchętniej chciałabym, żeby całe moje życie tak wyglądało – kolorowe, pastelowe, trochę odklejone od szarej rzeczywistości. Dziś odkryłam miejsce, w którym się zakochałam i jestem pewna, że Wam również przypadnie do gustu. Poznajcie yestersen warsaw. 

Kawiarnia yestersen warsaw

Yestersen Cafe w Warszawie Osoby, które jarają się fajnym designem na pewno kojarzą yestersen, czyli stronę, na której możemy kupić piękne, odrestaurowane, ale i zupełnie nowe meble i dodatki do domu. Polskie fotele z lat 60-tych, duńskie lampy i stoliki sprzed 50 lat czy cudowne lustra w ozdobnych ramach – to wszystko znajdziecie w ich sklepie www.

A teraz wyobraźcie sobie, że możecie “w towarzystwie” tych pięknych przedmiotów pić kawkę, pracować i wcinać ciacha. Marzenie? Teraz całkowicie do spełnienia!

yestersen warsaw – tutaj każdy detal zachwyca

yestersen warsaw – wnętrza jak z filmu Wesa Andersona

W starej willi, przy delikatnie ukrytej ulicy Lekarskiej 5, możecie znaleźć stacjonarny sklep yestersen, w którym od niedawna funkcjonuje kawiarnia z pięknym ogrodem. Jeżeli połączenie złota i różu to coś, co kochacie najbardziej, a designerskie filiżanki sprawiają, że kawa smakuje Wam dużo bardziej – to miejsce jest dla Was.

W yestersen warsaw zjemy też desery od Muus Warsaw

Zastawa w kawiarni też jest piękna

W środku mamy trzy pomieszczenia – główną salę, w której dominują pastele oraz dwie mniejsze, które bardziej przypominają domowy pokój niż knajpkę. Każde zupełnie inne, ale każde dopracowane w najmniejszym szczególe. 

yestersen warsaw – pokój czerwony

yestersen warsaw – pokój niebieski

A do tego piękny ogród, dużo większy niż się spodziewałam. To niemal samo centrum Warszawy, a panuje tu spokój, cisza i zupełnie inna atmosfera niż w zatłoczonych kawiarniach.

W tym ogrodzie zapomnisz o hałaśliwym mieście

Różne meble tworzą wyjątkowy klimat

Jeśli chcecie coś przegryźć kawiarnia yestersen warsaw proponuje cudne słodkości od Muus Warsaw. Mam nadzieję, że w przyszłości będą też kanapki, żeby móc przekąsić coś wytrawnego. 

yestersen warsaw – menu

Miejsce dla wszystkich wrażliwych na piękne przedmioty i oryginalne koncepcje. Będzie świetne do pracy, ale póki co przygotujcie się na odpalenie hot spota z telefonu, ponieważ wi-fi niestety nie jest jeszcze dostępne! Mimo wszystko – polecam najmocniej. Ja będę wracać często. BARDZO CZĘSTO!

yestersen warsaw cafe ul. Lekarska 5 Godziny otwarcia:  poniedziałek – sobota: 11.00 – 19.00 niedziela (handlowa): 11.00 – 16.00

 

You may also like