Melanże w ten weekend 13. – 14. kwietnia

Melanże w ten weekend: Co tydzień wybieramy dla Was 5 najciekawszych i najbardziej szalonych melanży w Warszawie.

1. 13. WSZYSTKO ZDARZYĆ SIĘ MOŻE – piątek 13. to dzień pechowy, ale nie dla wszystkich. Zwłaszcza tu w Miłości, gdzie wszystko zdarzyć się może.  Jedno co jest pewne, to nasi ludzie za deckami: Dj Boogie / Dj Erha / Dj Rizzle. Grane będzie wszystko co najlepsze: G-house i najlepsze rapowe klasyki, łamane dozą R&B!
Data: 13. kwietnia
Start: 22:00
Więcej info: FB EVENT

2. PRINCE: THE KING OF PRINCESS / PARTY LIKE IT’S 1999 – od prawie dwóch lat nie ma Prince’a z nami. Istnieje w przestworzach, kosmosach, w sercach, głośnikach, na słuchawkach. A tej nocy zabrzmi bardzo głośno. Wraz z Double Trouble barStudio zaprasza na muzyczny hołd, który chcą złożyć Królowi pośród wszystkich książąt. 
Data: 13. kwietnia
Start: 23:45
Więcej info: FB EVENT

3. IMMERSED: BORIS BREJCHA – w przestrzeniach klubu Smolna zagości nowa seria wydarzeń – Immersed by Desperados. Headlinerem premierowej odsłony cyklu, która odbędzie się już dzisiaj będzie Boris Brejcha.
Data: 13. kwietnia
Start: 22:00
Więcej info: FB EVENT

4. POTAŃCÓWKA W STYLU RETRO – klimat warszawskiego swingu kondensuje się i ucieleśnia w Monta Bistro & Bar – dogodnej nadwiślańskiej lokalizacji! Powrócimy do klimatu lat 20. i do czasów prohibicji.  Od godziny 21 będziemy rozgrzewać parkiet! Lindy Hop? Balboa? Shag? Solo Jazz? Stepowanie? Boogie Woogie? To tu 🙂 Nie znasz tańców swingowych? Nie ma problemu! O 21:15 ShimSham – warszawski swing zaprasza na lekcję wprowadzającą do Lindy Hopa 🙂 Styl retro mile widziany!
Data: 14. kwietnia
Start: 21:00
Więcej info: FB EVENT

5. 2. URODZINY NIEBA  – 100 lat, 100 lat, niech Niebo żyje nam! To już 2 lata najlepszych imprez, niezapomnianych koncertów i wydarzeń kulturalnych! Co weekend Niebo dostarcza nam masę wrażeń i cały czas zaskakuje czymś nowym. W sobotę będziemy wspólnie świętować 2. urodziny Waszego ulubionego miejsca na mapie Warszawy! Oj, będzie się działo!
Data: 14. kwietnia
Start: 23:00
Więcej info: FB EVENT

Wszystkie grafiki pochodzą z wydarzeń na Facebooku

Zdjęcie wyróżniające: NIEBO

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany