Czy wiecie jak zasadzić swoje pierwsze drzewko? Jak prawidłowo zadbać o domowy ogródek? Czy wiecie, że z konopi możesz uszyć ubranie, posilić się ich pożywnymi nasionami oraz wytworzyć naturalne i wartościowe kosmetyki? I czy wiecie, że od zeszłego roku medyczna marihuana jest legalna w Polsce? Więcej informacji na temat powyższych kwestii znajdziecie już 19. i 20. maja na targach Kanaba Fair#3!

Kanaba Fair to projekt edukacyjny w postaci targów, którego misją jest promocja rynku konopnego w Polsce. To tu w spokojnej i odprężającej atmosferze całe rodziny zdobędą produkty oraz wiedzę dotycząca zdrowego jedzenia, naturalnych kosmetyków, uprawy roślin czy wykorzystaniu materiałów organicznych.

Picnic ma przypomnieć o naszych korzeniach, naturze i o zadbaniu o siebie. W związku z tym na wydarzeniu zaplanowano warsztaty oraz wykłady dotyczące medycyny naturalnej, tworzeniu organicznych kosmetyków oraz domowej uprawy roślin. Wystawcy Kanaba Fair to zarówno pasjonaci z Polski, jak z zagranicy. Ich różnorodność zwraca uwagę na szereg zastosowań konopi w różnych gałęziach przemysłu. Na miejscu spotkamy producentów min. nawozów, żywności, ubrań, kosmetyków, materiałów budowlanych, olejków CBD, czy akcesoriów growera. Wszystkie produkty, które będą dostępne na wydarzeniu są legalne, wytwarzane z konopi siewnych oraz nie działają psychoaktywnie.

Marsz Wyzwolenia Konopi

W sobotę 19 maja odbędzie się również Marsz Wyzwolenia Konopi, organizowany przez ruch Wolne Konopie. Manifestacja jak co roku przejdzie ulicami Warszawy by walczyć o legalizację medycznej marihuany w Polsce. Kanaba Fair jest współorganizatorem tego wydarzenia.

Miejsce: Al. Solidarności 55 (Zoo Market)
Data: 19. – 20. maja
Godziny otwarcia: 12:00–20:00 .
Wejście: bezpłatne

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany