Melanże w ten weekend 9. – 11. marca

Melanże w ten weekend: Co tydzień wybieramy dla Was 5 najciekawszych i najbardziej szalonych melanży w Warszawie.

1. SMOLNA: ROMAN FLÜGEL – jeden z najbardziej cenionych artystów w niemieckiej elektronice już dzisiaj zagra w Warszawie! Roman Flügel wystąpi w klubie Smolna, a towarzyszyć mu będzie m.in. polski duet Catz ‘N Dogz.
Data: 9. marca
Start:
22:00
Więcej info: FB EVENT

2. DLA KOBIET X MIŁOŚĆ – w Miłości święto kobiet trwa dłużej! Na Patio zagrają dla wszystkich dziewczyn: NEEN NAH, DJ BTR i Jedynak! Jak zawsze o Miłości. Do północy kobiety wchodzą za free
Data: 9. marca
Start: 22:00
Więcej info: FB EVENT

3. KOBIETY KAROVEJ  – jakie są KOBIETY KAROVEJ? Pewne siebie, znające swoją wartość, zdecydowane i gotowe na tańce do białego rana.  Czekać na Was będzie alkohol zimny jak serca Waszych ex i muzyka, która porwie Wasze nogi do tańca. Oprócz darmowego wejścia przez całą noc, dostaniecie autorski koktajl French Bubbles.
Data: 9. marca
Start: 22:00
Więcej info: FB EVENT

 4. PIZZA SPORT | GRANDE FINALE – można powiedzieć, że Pizza Sport była juz wszędzie i zawitała do wszystkich największych miast w Polsce. Pora na szampańskie zakończenie trasy w ukochanej Warszawie! Plackami- bo czym innym? Rzucać będą sami koneserzy tej potrawy czyli: Dj Black Belt Greg,  Phunk’ill,  FALCON1, Tycjana (Princess Rap), Dj Pasza.
Data: 10. marca
Start: 22:30
Więcej info: FB EVENT

5. HAVANA NIGHTS – Havana Nights w każdą sobotę w klubie Teatro Cubano. Gorące kubańskie noce w samym sercu Warszawy. Zagrają: HC3 DJ Javier Arellano, HC7 DJ Dutty Fresh.
Data: 10. marca
Start: 22:00
Więcej info: FB EVENT

Wszystkie grafiki pochodzą z wydarzeń na Facebooku

Zdjęcie wyróżniające: Niebo

 

 

 

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany