Wakacje zleciały, jak to zwykle, zbyt szybko. Zobacz, co robić w ostatnie dni sierpnia w Warszawie. Na zakończenie wakacji proponujemy Wam 5 wydarzeń, które pomogą Wam przetrwać do piątku!

1.WIECZÓR TAŃCA NAD WISŁĄ – w nowy tydzień tanecznym krokiem! W poniedziałkowy wieczór wpadajcie do Pomostu! Tym razem będziecie mieli okazję pouczyć się szalonego Rock’nRolla! Jeśli nie macie odwagi wbić na parkiet, zajrzyjcie chociaż, żeby popatrzeć jak idzie innym. Jest super.
Data: 27. sierpnia
Start: 20.00
Więcej info: FB EVENT

2. KINO ELLE NAD WISŁĄ – to coś dla miłośników mody. W cyklu kinowym Elle w Nowej Fali tym razem zobaczycie film “WESTWOOD: punkówa, ikona, aktywistka” w reżyserii Lorna Tucker. Bardzo ciekawe!
Data:  28. sierpnia
Start: 19.00
Więcej info: FB EVENT

3. KLANCYK W KLAPKACH   Klancyk to jedna z naszych ulubionych grup improwizatorskich. Tym razem zobaczymy ich na nadwiślańskiej scenie na Placu Zabaw. Miły akcent na koniec wakacji!
Data: 29. sierpnia
Start: 19.00
Więcej info: FB EVENT

4. TEATR NA LEŻAKACH W PROCHOWNI ŻOLIBORZ – kolejna odsłona plenerowego Teatru w wykonaniu zespołu Teatru Pijana Sypialnia. Tym razem w Prochowni Żoliborz zobaczycie “Wyjowisko”!
Data: 29. sierpnia
Start: 20.00
Więcej info: FB EVENT

5. KONCERTOWE CZWARTKI: BITAMINA  to, naszym zdaniem, jeden z lepszych i oryginalniejszych młodych polskich zespołów. Na koniec sierpnia w Cudzie nad Wisłą zagra Bitamina! Nie możemy się doczekać!
Data: 30. sierpnia
Start: 20.30
Więcej info: FB EVENT

Wszystkie grafiki pochodzą z wydarzeń na Facebooku.
Zdjęcie wyróżniające: Warsawholic

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany