Jeden z najbardziej cenionych artystów w niemieckiej elektronice już w piątek zagra w Warszawie! Roman Flügel wystąpi w klubie Smolna, a towarzyszyć mu będzie m.in. polski duet Catz ‘N Dogz.


Roman Flügel

Roman Flügel to postać aktywna na scenie już od połowy lat 90-tych. Wtedy wydawał swoje pierwsze produkcje nakładem m.in. takich wytwórni, jak Ongaku Musik czy Klang Elektronik. W międzyczasie produkował również pod innymi aliasami – jako Alter Ego, Soylent Green czy Roman IV. Później postanowił jednak powrócić do tworzenia pod własnym nazwiskiem i współpracował m.in. z tak cenionymi label’ami, jak Cocoon, Turbo czy Dial. Trudno nie wspomnieć o Flügelu, pomijając fakt, że jest przynajmniej tak świetnym DJ-em, co producentem. Jego charakterystyczne mix’y rozbrzmiewają na parkietach całego świata już od wielu lat.

Roman Flügel Boiler Room Live at Robert Johnson DJ Set

Catz ‘N Dogz

Wizyta niemieckiego artysty łączy się z jego nowym remiksem, wydanym na EP-ce w wytwórni Pets, którą zarządzają Catz ‘N Dogz. To właśnie oni wystąpią z Flügelem na jednej scenie już 9 marca. Ponadto, swój set zaprezentuje również drum & bassowy projekt State Of Mind oraz lokalna czołówka DJ-ska.

Catz ‘N Dogz – Rave History

Z kolei 10. marca w klubie Smolna odbędzie się kolejne wydarzenie w klimatach mocniejszych odmian muzyki elektronicznej. Tym razem do Warszawy przyjadą reprezentaci wytwórni Involve i znani artyści na scenie techno, czyli Regal, Boston 168 live i Exilles.

Więcej na www.smolna38.com i www.facebook.com/smolna38

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany