Dog Day & Cat Day – zoologiczny market handlowy na Mińskiej 65! 17. i 18. marca zajrzyjcie na Mińską na zakupy, warsztaty, spotkania i malowanie pisanek na rzecz bezdomnych zwierząt. Nie powinno was zabraknąć!  Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny! – dla zwiedzających i kupujących tych na dwóch i czterech łapach. Nie istotne czy masz szczeniaczka, kociaka, seniora, sportowca, kanapowca, pasibrzucha, alergika, rasowego czy kundelka, dachowca. To wydarzenie dla każdego!

Karmy i ubrania

Na stoiskach czekać na Was będą różnorodne karmy zarówno mokre, suche, gotowane i surowe, smakołyki, naturalne gryzaki, ciasteczka i wszelakie pyszności. Nie zabraknie ręcznie wykonywanych kolorowych zabawek, piłek, szarpaków, smyczy, szelek, obróżek a nawet ubranek czy posłań dla pupili. Ale także będą wygodne ubrania na spacery z pupilami: czapki, bluzy, bluzki.

Pielęgnacja

A może marzy wam się wiosenne odświeżenie? Stoiska grommerskie oraz stoiska z artykułami pielęgnacyjnymi: szamponami, odżywkami, szczotkami czy nawet pachnącymi mgiełkami zapewnią pupilowi prawdziwie hollywoodzki look. Z wypielęgnowanymi zwierzakami będzie można zrobić pamiątkowe zdjęcie na stanowisku fotografa lub selfie na foto-ściance! Każde zdjęcie zostanie opublikowane na stronie wydarzenia, a wybrane nagrodzone super niespodziankami!

Zdrowie Czworonogów

By podtrzymać efekt błyszczącej i pachnącej sierści warto zajrzeć na stoiska producentów suplementów wspomagających zdrowie pupili. Można odwiedzić też stoisko kliniki weterynaryjnej i porozmawiać o stanie zdrowia swojego psa, poznać nowoczesne możliwości rehabilitacyjne. Na miejscu będą szkoleniowcy i behawioryści chętni do udzielenia porad z zakresu wychowania, szkolenia jak i planów sportowych. Może to okazja by poznać ukryty talent swojego czworonoga?

Fundacja Karmimy Psiaki, JOKOT

Dog Day& Cat Day to również szansa do wsparcia Fundacji Karmimy Psiaki, JOKOT oraz możliwość zainteresowania się adopcją zwierzaka ze Schroniska na Paluchu i znalezienia swojej drugiej psiej połówki. A jeżeli marzysz o rasowym szczeniaczku? Warszawski oddział Związku Kynologicznego podpowie na co zwracać uwagę przy zakupie, jak rozpoznać dobrego hodowcę i cieszyć się zdrowym, szczęśliwym pieskiem.

Dodatkowe atrakcje:

– malowanie pisanek, każda pomalowana pisanka to 1 kg karmy dla bezdomniaków

– strefa fryzjera czyli odświeżamy się na wiosnę (12 stoisk groomerskich)

– wykłady z zakresu marketingu zoologicznego

– konkursy na najsympatyczniejsze pary

– zdjęcie z króliczkiem wielkanocnym na ściance

Strefa „Adoptuj Warszawiaka” prowadzona przez Schronisko na Paluchu, a w niej:

Konkursy/loterie –  pytania z wiedzy o psach i kotach, spośród dobrych odpowiedzi co godzinę będą losowane 3 osoby, które dostaną zestaw gadżetów;

– selfie z psiakami  – za umieszczenie na social mediach upominek;

– warsztaty robienia zabawek dla kotów, jak wybrać psa dla siebie, jak uszczęśliwić kota, najczęstsze problemy po adopcji, udzielanie pierwszej pomocy, warsztaty dla dzieci – jak być dobrym psijacielem;

– rozdawanie gry edukacyjnej dla najmłodszych;

– zbiórka pieniędzy;

– wystawa psów, które najdłużej czekają na domy;

– spotkania z gwiazdami.

Miejsce: Mińska 65
Data: 17. – 18. marca
Wstęp Wolny!Zdjęcie wyróżniające: Pixabay

About The Author