Zobacz, co robić w przedostatni weekend sierpnia w Warszawie. Oto 10 wydarzeń, które pozwolą spędzić Ci przyjemny weekend 23 – 25 sierpnia.Kino, koncert, a może festiwal jedzenia? Sprawdź nasze propozycje i wybierz najlepsze!

1. “JOKER” WCHODZI DO KIN!  – na ten film czekali chyba wszyscy! Już od piątku, 4 października, możecie oglądać go w polskich kinach, m.in. w Kinotece! Rezerwujcie bilety, to podobno coś wielkiego!!!
Data: od 4 października
Start: 12.30
Więcej info: FB EVENT

Joker premiera 4 października

2. OTWARCIE SEZONU KOKTAJLOWEGO CHARLIE’M  – jesień nadeszła, nie ma odwrotu. Nie ma się co smucić – wpadajcie do baru Charlie na pyszne drineczki i muzykę na żywo. W piątek jazzowe klasyki zagra dla Was zespół Mokollective!
Data: 4 października
Start: 19.00
Więcej info: FB EVENT

Otwarcie sezonu koktajlowego w barze Charlie

3. OSTATNIE DNI WYSTAWY MARY MCCARTNEY W WARSZAWIE –  ostatnie dwa dni wyjątkowej wystawy fotografii modowej Mary McCartney w Muzeum Woli. Jeśli jesteście fanami sztuki i mody – musicie tu wpaść!
Data:  4 – 5 października
Start: 10.00
Więcej info: FB EVENT

Wystawa Mary McCartney w Warszawie do 5 października

4. OSTATNI WEEKEND NA NOCNYM  – kiedy to minęło?! Lato się skończyło, a ukochany Nocny Market umilał nam gorące weekendy. Trzeba mu więc podziękować i stawić się na Nocnym w ten weekend na ostatnie dni muzyki, drinków i pyszności na Głównym w tym sezonie!
Data: 4 – 6 października
Start: od 17.00 (w niedzielę od 16.00)
Więcej info: FB EVENT

Ostatni weekend na Nocnym Markecie

5. TARGI “NIECH ŻYJE PAPIER!”   producenci pięknych papierowych rzeczy w jednym miejscu pozwolą Wam na cudowne zakupy! Do tego mega ciekawe wykłady i wieeeele innych atrakcji. Wpadajcie na ósmą edycję (!) targów w Państwowym Muzeum Etnograficznym!
Data: 5 października
Start: 11.00
Więcej info: FB EVENT

Niech żyje papier! Już w 5 października

6. ŚWIĘTO ULICY OLEANDRÓW – garażówka w Bazarze Miejskim, koncerty, warsztaty – to wszystko czeka na Was w sobotę na ulicy Oleandrów! Zapowiada się ciekawie – cały plan znajdziecie w wydarzeniu!
Data:  5 października
Start: 12.00
Więcej info: FB EVENT

Święto ulicy Oleandrów w Warszawie

7. KRÓLOWIE PODRYWU W KLUBIE KOMEDIOWYM – sobota w Klubie Komediowym? Dlaczego nie?! Wpadajcie na impro o podrywach, które na pewno sprawi, że ta sobota będzie lepsza. A kto wie! Może czegoś się nauczycie, hehe 😉
Data: 5 października
Start: 23.30
Więcej info: FB EVENT

Królowie podrywu w Klubie Komediowym

8. SLOW FASHION – fantastyczne targi świadomej mody już w ten weekend w Centrum Praskim Koneser. Ponad 200 wystawców zaproponuje Wam piękne projekty na nadchodzący sezon jesień/zima. Poza modą też dodatki, akcesoria i pyyyszne jedzonko!
Data: 5 – 6 października
Start: 11.00
Więcej info: FB EVENT

Slow Fashion w październiku w Warszawie

9. WEGE FESTIWAL WARSZAWA – wegańskie święto w centrum miasta! Same pyszności, które do roślinnej diety zachęcą nawet największych mięsożerców. Wystawcy z całej Polski zaproponują swoje pomysły! Warto zajrzeć!
Data: 6 października
Start: 12.00
Więcej info: FB EVENT

Wege Festiwal w Warszawie

10. SPACERY Z ALPAKAMI– jeśli nie mieliście jeszcze okazji przespacerować się z chłopakami-alpakami – wpadajcie do Ośrodka Koparka! Między 10.00 a 13.00 macie szansę na to niesamowite doświadczenie! Przesłodkie stworzonka sprawią, że zyskacie energię na jesienne dni
Data: 6 października
Start: 10.00
Więcej info: FB EVENT

Spacery z Alpakami w Ośrodku Koparka

Wszystkie grafiki pochodzą z wydarzeń na Facebooku.
Zdjęcie wyróżniające: Warsawholic

About The Author