Home WydarzeniaKoncerty DEBORAH DE LUCA W POLSCE. ARTYSTKA ZAGRA W WYJĄTKOWYM MIEJSCU W WARSZAWIE!

DEBORAH DE LUCA W POLSCE. ARTYSTKA ZAGRA W WYJĄTKOWYM MIEJSCU W WARSZAWIE!

by admin

Włoska DJ-ka i producentka techno, Deborah De Luca, powraca do Polski, aby 9 listopada zagrać w zabytkowej przestrzeni na warszawskim Służewcu. Jej występ rozpoczyna nowy cykl imprez T2.

Deborah De Luca. Włoska dj-ka zagra w Warszawie

Deborah De Luca w Polsce 9 listopada w Warszawie, historia zostanie napisana na nowo. Współczesna elektronika ponownie połączy się z zabytkową i nieszablonową lokalizacją. Mowa o Torze Służewiec i Hali T2, których historia sięga 1926 roku i gdzie prawie 20 lat temu swojego seta zagrał legendarny Carl Cox. Wyłączona z użytku w 2007 roku industrialna Hala T2, przed laty gromadziła tłumy fanów jeździectwa, służąc mieszkańcom Warszawy jako obiekt zarówno sportowy, jak i towarzyski. Teraz, okazyjnie stawać się będzie elektronicznym sercem Warszawy, gdzie cyklicznie grywać będą giganci sceny techno.

Deborah De Luca to włoska producentka muzyki techno. Gdy poznała Giuseppe Cennamo – również włoskiego DJ-a – zaczęła tworzyć pod jego okiem swoje pierwsze utwory, a także dojrzewać muzycznie. W 2013 roku założyła wytwórnię Sola_mente Records, w której wypuściła takie kawałki  jak “Guitar” czy “Sleeping With You”.

Kilka lat później wydała uznany przez krytyków debiutancki album “Ten”. Charyzmatyczna i pracowita Deborah podróżuje każdego tygodnia z kontynent na kontynent, grając w międzynarodowych klubach i na największych festiwalach. Jej produkcje, będące połączeniem twardego techno i minimalnych dźwięków, na przestrzeni lat zyskały miano rozpoznawalnej marki o wysokiej jakości.

To wyjątkowa możliwość wzięcia udziału w imprezie w absolutnie wyjątkowym miejscu. Przyznajcie sami – mieliście wcześniej okazje bawić się w zabytkowej przestrzeni na warszawskim Służewcu? To może być coś naprawdę dobrego! Wpadniecie?

Miejsce: Trybuna 2, Tor Wyścigów Konnych Służewiec Data: 9 listopada Start: 18.00 Bilety: 79 zł (dostępne TUTAJ)

You may also like