Home WydarzeniaKoncerty Peja i Don GURALesko zagrają w Warszawie! Wpadnij na hip hopowy weekend w Iskrze

Peja i Don GURALesko zagrają w Warszawie! Wpadnij na hip hopowy weekend w Iskrze

by admin

Tym razem w Iskrze zapowiada się zupełnie inny weekend niż zwykle! W weekend Iskra Pole Mokotowskie zostanie przejęta przez raperów! W  piątkowy wieczór koncert zagra Peja, a w sobotę – Don GURALesko.

Hip-hopowy piątek w Iskrze – Peja w Iskrze

Peja zagra w klubie Iskra Pole Mokotowskie

Cytując opiniotwórczy magazyn muzyczny Klan: ”Peja jest jedną z najważniejszych postaci polskiej sceny hip hopowej. Ma uznanie słuchaczy o czym świadczy ilość ludzi pojawiająca się na jego koncertach oraz liczba sprzedanych płyt. Ma szacunek twórców sceny czego dowodzą liczne przyjazne mu wypowiedzi i współpraca z najlepszymi rapperami. Dziś wydaje się to jasne i tylko szaleniec albo ignorant mógłby to podważyć” .

Zagrał na jednej scenie razem z Ice T, Body Count i Public Enemy. Nagrywał z takimi ikonami, jak m.in. AZ, Jeru the Damaja, Masta Ace, ONYX i Edo G. Jest lauretem nagrody Fryderyka, nominowany do European MTV Awards w kategorii Najlepszy Polski Wykonawca, zdobywca 7 platynowych i 6 złotych płyt – sprzedał łącznie ponad pół miliona egzemplarzy albumów.

Artysta zagrał również blisko 200 koncertów za granicą w takich krajach jak: Litwa, Czechy, Niemcy, Austria, Szwajcaria, Włochy, Grecja, Holandia, Belgia, Anglia, Irlandia, Szkocja, Walia, Norwegia, Szwecja, Dania, Islandia, Stany Zjednoczone i Kanada. 

Nie byliście na jego występie?! Warto to nadrobić! Więcej info: FB EVENT

Link do wydarzenia FB: 

Hip-hopowa sobota w Iskrze – Don GURALesko

Don GURALesko zagra w Iskra Pole Mokotowskie

Raper zagra koncert promujący dwa najnowsze wydawnictwa GURALA – mixtape ”Miłość szmaragd i krokodyl” oraz płytę ”Latające Ryby”. Wraz z nim na scenie TY MAS/FA MAS, C-zet oraz Zorak, który poprowadzi dla Was wieczór – można się więc spodziewać sporej ilości beatboxu oraz klasycznego rapu. Za deckami stanie DJ WAR!!

“LATAJĄCE RYBY” to 10 studyjny, solowy album donGURALesko. Po gorąco przyjętym, zwariowanym mixtapie “MIŁOŚĆ, SZMARAGD i KROKODYL” nadeszła pora na nieco poważniejsze treści. Realizm magiczny miesza się z socjologią, sen z jawą, a nauka z metafizyką.

Za produkcję muzyki odpowiada czołówka polskich producentów: White House, The Returners, Ceha/CCT oraz reprezentanci nowej szkoły: Tailor Cut, KillyrGod oraz James Wantana. Album jest swoistą kontynuacją myśli z poprzednich albumów Magnum Ignotum: Preludium oraz Dom Otwartych Drzwi, zamykając tym samym pewien etap w twórczości DGE.

Więcej info: FB EVENT

Hip hopowy weekend w Iskrze Daty: 4 – 5 października

You may also like