Niemen wciąż inspiruje, również tych młodszych! Grupa warszawskich licealistów, we współpracy z fundacją „Mam Marzenie”, organizuje festiwal muzyczno-teatralny zainspirowany postacią i twórczością wybitnego polskiego artysty Czesława Niemena. Co będzie się działo?

Festiwal Niezły Men
Wydarzenie odbędzie się już 25 maja bieżącego roku w Mazowieckim Instytucie Kultury. W niezwykłej akcji weźmie udział 80 artystów z całej Polski – będziecie mieć wyjątkową okazję udziały w spektaklach muzycznych i teatralnych, opartych na tekstach piosenek wykonywanych przez Czesława Niemena.

Młodym organizatorom z LXVII LO im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego przyświecają dwa cele: przybliżyć szerszej publiczności dorobek tego fascynującego muzyka i wspomóc śmiertelnie chorych podopiecznych fundacji “Mam Marzenie”, na którą to zostanie przeznaczony cały dochód ze sprzedaży wejściówek.  Co ciekawe, minimalna cena wstępu wynosić będzie 1 grosz, zatem wszystko w naszych rękach!

Fajne wydarzenie zarówno dla odwiecznych fanów twórczości artysty, jak i tych, którzy dopiero ją poznają. 25 maja usłyszycie utwory Czesława Niemena w zupełnie nowych aranżacjach.

Miejsce: Mazowiecki Instytut Kultury
Data: 25 maja
Start: 12.00
Wstęp: min. 1 grosz

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany