Home WydarzeniaMelanż WEEKEND W ISKRZE, CZYLI IMPREZA NAD BASENEM, LEKKO TECHNO I NIEDZIELNY CZIL

WEEKEND W ISKRZE, CZYLI IMPREZA NAD BASENEM, LEKKO TECHNO I NIEDZIELNY CZIL

by admin

Po wielokrotnie udanych edycjach Warszawskiej Imprezy Basenowej Klub Iskra Pole Mokotowskie wraca do Was już w najbliższy piątek 24 maja z kolejnym Pool Party po polsku. I to bez żadnych kompleksów! Przestrzeń i wystrój klubu specjalnie zaaranżowane pod tę wyjątkową noc. Co jeszcze wydarzy się tu w weekend?

Weekend w Iskrze, 24 – 25 maja

Warszawska Impreza Basenowa (24 maja)

Warszawska Impreza Basenowa 24 maja 2019

Basen, dmuchańce, muzyczne doznania i spontaniczne spotkania, czy może być lepiej? Iskra chce kultywować tradycję miejsca w jakim się znajduje i cofnąć się o 50 lat wstecz do czasów świetności basenów SKRY nazywanych wtedy “targowiskiem próżności”, na którym całymi dniami warszawiacy oddawali się zabawie i niczym nieskrępowanej integracji w strojach kąpielowych! 

Ratownikami muzycznymi tej pięknej nocy będą imprezowi wyjadacze – NEEN NAH Dj Black Belt Greg Dj Boogie Warszawska Basenówka startuje o 22:00. Za darmo wejdzie każdy, kto ubrany będzie w stroju kąpielowym oraz ci, którzy do 23:00 zapiszą się na wydarzenie na fb. Resztę wejście kosztować będzie 10 pln. 

 

Lekko Techno (25 maja)

Dzień po Basenówce będącej już tradycją, czeka nas inauguracja znanego i uwielbianego przez amatorów muzyki elektronicznej cyklu Lekko techno na świeżym powietrzu! Muzycznie będzie melodyjnie, niekiedy mocno i na pewno bardzo tanecznie. Techno w ogrodzie – istny raj! Parkietem zarządzać będą Kalicky Mia Twin SANTI / PL WEIKUM. Start energicznych setów już o 21:00, a koniec? To się dopiero okaże! Zapisani na liście na Facebooku do 23:00 wchodzą za free. Później wejście kosztować będzie 10 PLN. 

Wegański piknik (26 maja)

Tydzień zwieńczymy wspaniałym kulinarnym wydarzeniem, czyli niedzielnym Wegańskim Piknikiem. Przez cały dzień, można będzie delektować się wegańskimi specjałami w przyjemnej ogrodowej aurze klubu. Trzymamy kciuki za słoneczną pogodę!

Iskra Pole Mokotowskie Weekend 24 – 26 maja

You may also like