Home WydarzeniaKulturalnie SLOW WEEKEND ŁĄCZY SIŁY Z NOCĄ MUZEÓW! SPRAWDŹ, CO CZEKA CIĘ W NAJBLIŻSZY WEEKEND!

SLOW WEEKEND ŁĄCZY SIŁY Z NOCĄ MUZEÓW! SPRAWDŹ, CO CZEKA CIĘ W NAJBLIŻSZY WEEKEND!

by admin

 Slow Weekend powraca w nowej formule, rozrasta się bowiem o Slow Festival i łączy siły z Nocą Muzeów! Już w najbliższy weekend, 18 i 19 maja, odbędzie się jedenasta edycja Slow Weekendu – największej imprezy gromadzącej w jednym miejscu polskich twórców #slow. Przygotowano sporo nowości. Sprawdźcie czego nie można przegapić! (Pełny program znajduje się na samym dole posta, pod mapką)!

Slow Weekend, 19 – 19 maja

Postindustrialne wnętrza Centrum Praskiego Koneser już w ten weekend wypełnią produkty wytwarzane przez rodzime marki #slow, które dbają o najlepszą jakość materiałów, tworzą w limitowanych seriach i wspierają lokalne społeczności.

Będzie na was czekać ponad 250 starannie dobranych, lokalnych marek oferujących autorską modę i akcesoria, biżuterię, wzornictwo. W Strefie Ciało zaprezentują się producenci naturalnych kosmetyków oraz partnerzy z bezpłatnymi usługami pielęgnacyjnymi i relaksacyjnymi. Na targach znajdziecie również wyjątkowe produkty dla zwierzaków oraz będziecie mieli okazję skorzystać z darmowych porad behawiorysty.

Warsztatownia to strefa, która od zawsze towarzyszy targom Slow. Podczas najbliższej edycji w tej części targów znajdziecie ponad 20 różnych aktywności!

Slow Festival – Po raz pierwszy w Polsce!

W sobotę 18 maja, na Placu Konesera odbędzie się festiwal łączący kultury street food i street music. Plac wypełni się kuchniami świata serwowanymi z najlepszych stołecznych food trucków. Muzyka i jedzenie? Lepiej być nie może!

Noc Muzeów w Centrum Praskim Koneser

Przez cały sobotni wieczór do późnych godzin nocnych w ramach Nocy Muzeów będzie można zwiedzać niedostępne na co dzień przestrzenie i wziąć udział w setkach specjalnych wydarzeń.  W wydarzeniu swój udział potwierdziły dwa muzea mieszczące się w Centrum Praskim Koneser, czyli Muzeum Polskiej Wódki oraz Muzeum Biżuterii Współczesnej. 

Na Placu Konesera zakończy się niecodzienna Wielka Parada zabytkowych Citroënów, w związku z czym będziecie mieć niepowtarzalną okazję, aby zobaczyć na własne oczy cuda techniki dawnych czasów.

Slow Weekend x Slow Festival Daty: 18 – 19 maja Miejsce: Centrum Praskie Koneser (wejście z Pasażu Konesera) Godziny otwarcia: 11.00 – 22.00 (sobota i niedziela) Wstęp na targi oraz na Slow Festival jest bezpłatny!

 

You may also like