Już w tę niedzielę, 8 września, w Warszawie odbędzie się Zlot Buldogów Francuskich największa charytatywna impreza kynologiczna w Polsce! Mńóstwo słodkich psiaków w jednym miejscu! 

Zlot buldogów francuskich w Warszawie

Zlot buldogów francuskich, jak to wygląda?
W najbliższą niedzielę w Warszawie spotkają się właściciele, hodowcy i miłośnicy Buldogów Francuskich z całego kraju. Wszystko w ramach 21. edycji Zlotu Buldogów Francuskich – największej, imprezy kynologicznej w Polsce, z której dochód zostanie przeznaczony na rzecz fundacji Załoga Bulldoga. Na uczestników czeka szereg atrakcji m.in. wykłady zaproszonych gości, porady ekspertów czy konkursy. 

To już 21. edycja Zlotu Buldogów Francuskich – inicjatywy, która ma na celu integrację właścicieli i sympatyków rasy, jak również edukację w zakresie odpowiedzialnego zakupu oraz adopcji Buldogów Francuskich. Organizatorzy wydarzenia liczą w tym roku na jeszcze większe zainteresowanie oraz pobicie ubiegłorocznego rekordu frekwencji. Poprzednia edycja zgromadziła aż 2 tys. osób, które pojawiły się na miejscu z ponad 700 psami!

Wykłady, spotkania i dużo więcej – Zlot Buldogów Francuskich w Warszawie, fot. Pixabay

– Jako, że nasze przedsięwzięcie jest w pełni charytatywne – całkowity dochód z imprezy przeznaczamy na rzecz fundacji Załoga Bulldoga – mamy nadzieję na jeszcze większą liczbę uczestników. Im będzie nas więcej, tym więcej środków zbierzemy na potrzebujące psy. A pamiętajmy, że buldogi francuskie to rasa mocno skrzywdzona przez modę, psy często trafiające do schronisk i fundacji z pseudohodowli, które są w Polsce prawdziwą plagą – mówi Anna Kiljańczyk, organizatorka Zlotu Buldogów Francuskich.

Na Zlocie pojawią się liczni goście – weterynarze, treserzy, behawioryści, zoopsycholodzy oraz hodowcy rasy – którzy przez cały czas trwania imprezy będą prowadzić wykłady na scenie, jak również udzielać bezpłatnych porad w wyznaczonej do tego, specjalnej strefie. Dowiecie się zatem masy istotnych informacji!

WSZYSTKO dla fanów buldogów!
Zlot jest także okazją do zapoznania się z ofertą firm sprzedających akcesoria dla czworonogów oraz ich właścicieli, takie jak: torby i ubrania z motywem buldogów, biżuteria i inne drobiazgi. Podczas wydarzenia uczestnicy będą też mieli dostęp do strefy gastronomicznej z foodtruckami i mobilną kawiarenką.

To idealny dzień dla psiaków i ich właścicieli. Dużo merytorycznej wiedzy, atrakcji i opcji na fajne spędzenie czasu. Wybierzecie się? 

Miejsce: Fort Bema
Data: 8 września
Start: 12.00
Wstęp Wolny

Zdjęcie wyróżniające: Pixabay

About The Author