Home WydarzeniaKoncerty NATALIA NYKIEL I LEKKO TECHNO, CZYLI OSTATNI PIĄTEK SIERPNIA W ISKRZE!

NATALIA NYKIEL I LEKKO TECHNO, CZYLI OSTATNI PIĄTEK SIERPNIA W ISKRZE!

by admin

Najbliższy piątek w Iskrze zapowiada się całkiem nieźle! Zagra dla Was cudowna Natalia Nykiel, ale to nie wszystko! Po koncercie w Iskrze odbędzie się imprezka Lekko Techno! Będzie dobrze!

Końcówka wakacji w Iskrze – Natalia Nykiel

Natalia Nykiel zagra w Warszawie 30 sierpnia za darmo

Cykl koncertowy w klubie Iskra jeszcze się nie kończy! Tym razem scenę przejmie Natalia Nykiel, niezwykle utalentowana wokalistka, jedna z najpopularniejszych piosenkarek młodego pokolenia ostatnich lat.

Swoją karierę rozpoczęła w 2013 roku, w programie Voice of Poland, w których doszła do finału. Rok później, w 2014 wydała swój debiutancki album studyjny, zatytułowany “Lupus Electro”. Album uzyskał status złotej płyty, natomiast promujący singel „Bądź duży” uplasował się na 7. miejscu na liście AirPlay i został certyfikowany diamentem. W roku 2017 wydała swój drugi album studyjny, zatytułowany “Discordia”, który zadebiutował na 12. miejscu listy pięćdziesięciu najlepiej sprzedających się płyt w Polsce i uzyskał nominację do nagrody Fryderyka w kategorii Album roku elektronika.

W styczniu 2019 piosenka „Łuny” uzyskała nominację do Fryderyka w kategorii Teledysk roku oraz nagrodę w kategorii Najlepszy teledysk na Queen Palm International Film Festival 2019.

Końcówka wakacji w Iskrze – Lekko Techno

Lekko Techno na zakończenie wakacji w klubie Iskra Pole Mokotowskie

Koniec wakacji trzeba uczcić z pompą. Musi być tak grubo, żeby wspominały to pokolenia! W Iskrze impreza rozpocznie się od mocnego progresywnego łupnięcia, a skończy na Rave’owym tabacznym i hipnotyzującym techno!

Artyści, którzy wystąpią robią aktualnie największe zamieszanie na rynku muzycznym. Zagrają też niesamowici dj’e którzy pałają niesamowitą energią.

DUSS, ci panowie nie są ze stolicy, ale zna ich chyba każdy! Seb Skalski to chyba najbardziej płodny producent muzyczny w naszym kraju, a jego numery grywa nawet Carl Cox, więc nie ma żartów! WEIKUM to aktualnie producent muzyczny, wydający w takich wytwórniach jak Simma Black czy Glasgow Undeground. Sebastian jest też fanem Tech House’u, więc będzie skakane. Oczywiście zagra dla Was także ojciec Lekko Techno, czyli Kalicky, którego mogliśmy usłyszeć w Iskrze osatnio po Catz ‘n Dogz 

Iskra Pole Mokotowskie Data: 30 sierpnnia Start: 19.00 (Blakecore – support), 21.00 koncert Natalii Nykiel (WSTĘP WOLNY!), potem – imprezka (jeśli wbijecie na koncert, zostajecie za darmo, do północy ludzie z FB listy też wchodzą za free, potem – 10 zł!)

 

You may also like