Home MiejscaKnajpy i kawiarnie PYSZNY BRUNCH Z WIDOKIEM NA WISŁĘ. SPRAWDŹ, CO PYSZNEGO ZJESZ W RESTAURACJI SEN

PYSZNY BRUNCH Z WIDOKIEM NA WISŁĘ. SPRAWDŹ, CO PYSZNEGO ZJESZ W RESTAURACJI SEN

by admin

SEN, koncept restauracyjno-klubowy nad samym brzegiem Wisły, który od ponad roku dostarcza emocji podczas imprez muzycznych organizowanych w piątki i soboty, otworzył się teraz na niedzielne popołudnia dla wszystkich swoich gości. Od południa zjecie tu pyszne brunche z super widokiem !

Sen zaprasza na niedzielne brunche w godzinach 12 – 16

Brunch w Śnie Brunch SEN to idealny pretekst, by spędzić niedzielę w niepowtarzalnej, domowej atmosferze. W każdą niedzielę w godzinach 12:00-16:00 Szef Kuchni SEN zaprasza na wspaniały bufet prezentujący mieszankę smaków, wśród których każdy znajdzie swoje ulubione pozycje. Znakomitym dopełnieniem każdego brunchu jest stacja live cooking, która pozwala na tworzenie autorskich dań i zabawę różnorodnością smaków.

Dzieciaki nie będą się nudzić! Brunch to również idealny czas dla rodzin z dziećmi, dzięki obecności animatora, maluchy mają możliwość uczestnictwa w kreatywnych warsztatach plastycznych rozwijających wyobraźnię najmłodszych gości.

Super jedzenie i wspólny czas – wpadnij na brunch do restauracji Sen

SEN to przestrzeń otwarta przez cały rok. Dodatkowo latem daje wspaniałą możliwość, by delektować się wakacyjnym czasem na zielonym tarasie i zachwycać się niesamowitym widokiem na Wisłę oraz Stadion Narodowy.

A jak to wygląda cenowo? Koszt  brunchu dla jednej osoby do 89 zł. Maluchy do 7 roku życia jedzą za darmo, a te między 7 a 12 rokiem życia za 50 % ceny. Do wyboru macie całe mnóstwo pyszności, warto spróbować.

Miejsce: SEN Daty: każda niedziela Godziny brunchu: 12.00 – 16.00 Koszt: 89 zł

You may also like