Zobacz, co robić w marcu w Warszawie. Jak co poniedziałek, proponujemy Wam 5 wydarzeń, które pomogą Wam przetrwać do piątku! Dodalibyście coś jeszcze?

1. 40 LAT HIP HOPU #4  – jeśli lubisz hip-hop nie ma lepszego rozpoczęcia weekendu niż hiphopowy melanż na Barce. Przekrój hip hopowej historii już w piątek nad Wisłą. 
Data: 9 sierpnia
Start: 20.00
Więcej info: FB EVENT

2. MARCELINA AKUSTYCZNIE  – jeżeli weekend wolisz zacząć na spokojnie, zajrzyj do Babiego Lata. Akustyczny koncert zagra tam dziś Marcelina. Zapowiada się klimatyczny wieczór z widokiem na Wisłę. 
Data: 9 sierpnia
Start: 20.30
Więcej info: FB EVENT

3. KINO LETNIE W KRAMIE – kolejny pomysł na spokojne wejście w weekend to kino letnie w Kramie. Dziś będziecie mieli okazję zobaczyć film “Natura, kobiety i wino”, czyli historię o 4 kobietach, które łączy wspólna pasja do tworzenia naturalnego wina. 
Data:  9 sierpnia
Start: 21.00
Więcej info: FB EVENT

4. RAJSKI WEEKEND ŚNIADANIOWY – pamiętacie Saski Stół, o którym niedawno pisaliśmy TUTAJ? W ten weekend dziewczyny znowu zapraszają do domu na Saskiej Kępie! Tym razem możecie zajrzeć na sobotnie i niedzielna śniadanie oraz na garden party!
Data: 10, 11 sierpnia
Start: 10.00
Więcej info: FB EVENT

5. WIELKA WYPRZEDAŻ KSIĄŻEK Z MAGAZYNÓW ZAMKOWYCH – wyprzedaż i książki – te dwa słowa klucze powinny zachęcić Was do weekendowej wizyty w Zamku Królewskim w Warszawie, gdzie będziecie mogli kupić ciekawe pozycje z zamkowych magazynów. 
Data: 10, 11 sierpnia
Start: 10.00
Więcej info: FB EVENT

6. LECH MUSIC TOUR: KRAAK & SMAAK  – sobota to czas na koncerty. W Przystani Nowa Fala darmowy występ w ramach Lech Music Tour dadzą Kraak & Smaak, holenderskie trio, łączące w swojej twórczości klubowe bity z muzyką graną na żywo przez band.
Data: 10 sierpnia
Start: 21.00
Więcej info: FB EVENT

7. STARA MIŁOSNA, CZYLI IMPREZA W MIŁOŚCI   mocne sobotnie uderzenie czeka na Was oczywiście w pięknej Miłości. Tego wieczora zagrają dla Was Dj Black Belt Greg i Heights Beats . Zapowiada się nieźle!
Data: 10 sierpnia
Start: 22.00
Więcej info: FB EVENT

8. JOGA NAD WISŁĄ W GRUNT I WODA – aktywna niedziela? Jesteśmy na tak! W niedzielny poranek (taki trochę późniejszy, to jednak weekend!) zajrzyjcie do Gruntu i Wody, gdzie będziecie mogli poćwiczyć jogę z widokiem na Wisłę!
Data:  11 sierpnia
Start: 11.00
Więcej info: FB EVENT

9. BUCHWALD & MŁYNARSKI: PRZYPAŁY – każdy z nas po weekendzie może opowiedzieć o przynajmniej jednym przypale, który go spotkał. Swoimi przygodami w niedzielny wieczór na Placu Zabaw pochwalą się Maciej Buchwald i Bartosz Młynarski. 
Data: 11 sierpnia
Start: 19.00
Więcej info: FB EVENT

10. NIEDZIELNE KINO NA TARSIE: DZIKOŚĆ SERCA – a na sam koniec weekendu zajrzyjcie do Palomy nad Wisłą, żeby zobaczyć “Dzikość serca” Davida Lyncha. To dobra okazja, żeby przypomnieć sobie, że Nicholas Cage nie zawsze grywał w takich filmach, jak dziś 😛
Data: 10, 11 sierpnia
Start: 21.00
Więcej info: FB EVENT

Wszystkie grafiki pochodzą z wydarzeń na Facebooku.
Zdjęcie wyróżniające: Warsawholic

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany