Światowy Dzień Oceanów, który obchodziliśmy 8 czerwca był głównym natchnieniem do tego by zorganizować wystawę surfingowych zdjęć Dominika Gralaka. Już dziś, 19 czerwca, możecie wybrać się do AIOLI przy Chmielnej na wernisaż pięknych fotografii.

Wystawa fotografii surfingowej Dominika Gralaka w AIOLI Bread & Aperitivo, Warszawa

Dominik Gralak w AIOLI
Tak się złożyło, że akurat 8 czerwca doszło do spotkania Dominika z ekipą AIOLI i w ciągu 5 minut padła decyzja, że trzeba to zrobić.
Kolejne dni z kalendarza, ułożyły wszystko w całość, i pokazały, że to idealny czas na tę wystawę. O co chodzi? 15 czerwca to Międzynarodowy Dzień Surfingu, a 21 to oczywiście Pierwszy Dzień Lata! To nie wszystko. Dzień wernisażu to Pierwszy Dzień Wakacji! Sami widzicie, że wszystko składa się w zgrabną całość. 

– Dlaczego AIOLI? To miejsce jest nie tylko przestrzenią do jedzenia, to miejsce, gdzie można spotkać różnych ludzi w różnym wieku z różnymi zainteresowaniami. To marka, która od siedmiu lat podkreśla swoją niezależność i wspiera artystyczne, miejskie inicjatywy – opowiada Dominik Gralak.

Dominik twierdzi, że surfing i fotografia to nierozłączna para. A fotografia surfingowa jest dla niego czymś szczególnym, ponieważ jest stricte powiązana z oceanem – jego potęgą, głębią i nieskończonością. Artysta wchodząc do wody z aparatem, za każdym razem chce pokazać takie kadry, których człowiek nie zauważa w codziennych sytuacjach, oblicza surferów, ich ciało, oczy.

Poza fajnymi fotami, które sprawią, że będziecie chcieli poczuć krople wody na ciele i wiatr we włosach, będziecie też mogli posłuchać dobrej muzyki. Do zabawy będzie nakręcał DJ FALCON1. Brzmi dobrze!

Miejsce: AIOLI Bread & Aperitivo
Wernisaż: 19 czerwca, start: 19.00
Wystawa potrwa do końca sierpnia 2019
Wstęp wolny!

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany