Miami Wars powraca nad Wisłę. Dwa poziomy, mnóstwo wydarzeń, wyśmienita kuchnia, charakter ekowioski, kolacje na Wiśle i rejsy z nieodłącznym hasłem „poznaj rzeczną stronę miasta”. Będzie się działo – w tym roku lokal tworzą połączone siły twórców Miami Wars i Cudu nad Wisłą. Co to oznacza? Będzie się działo!

Miami Wars w nowej odsłonie. Otwarcie już 19 czerwca

Miami Wars + Cud nad Wisłą = WNM

Miami Wars to z jednej strony wodniacka inicjatywa, która przerodziła się w regularną, obecnie najnowocześniejszą na Wiśle flotę, lokal na Cyplu Czerniakowskim oraz po prostu styl życia. Odwołanie do serialu z lat 80. nie jest przypadkowe –  są one także muzyczną inspiracją dla Miami Wars.

Letnią klubokawiarnię w nowej oprawie na dwóch poziomach tworzą twórcy Miami Wars i Cudu nad Wisłą. Aranżacja lokalu nawiązuje do stylistyki kolonialno-egzotycznej i życia na jachcie. Nowe letnie menu odsłonią marki Tel Aviv Urban Food oraz Soul Food, bar będzie serwował m.in. koktajle na świeżych owocach oraz wybór dobrych wód mineralnych.

Co w programie 2019?

W programie dużo dobrej muzyki – czyli podróże do korzeni polskiej muzyki rozrywkowej lat 70. i 80., ale w nowych aranżacjach – na otwarciu m.in. Holiday 80, Bisti i DYYUNE, a także ekipa U Know Me Records – Groh, Kixnare oraz Sonar Soul.  Będą także cykle Beach Diggin i Ucieczka w tropiki oraz Made in Poland do których zostali zaproszeni najlepsi krajowi dj-e i producenci.

Dwupiętrowy lokal to połączenie sił właścicieli Miami Wars i Cudu nad Wisłą

Jednak muzyka to tylko część programu – będą również spotkania o  życiu i przygodach na wodzie, teatr (wydarzenia we współpracy z Teatrem Syrena i Teatrem WARSawy), kino (letnie pokazy Warsaw Surf Film Festival i Papaya Young Directors) i dużo warsztatów. Także dla najmłodszych.

Miami Wars to również flota. W ubiegłym roku zaserwowała Warszawie kolacje na Wiśle, które stały się przebojem lata, dlatyego w tym sezonie kolacje serwowane są na większej liczbie jednostek. Do tego rejsy na zachód słońca i pierwsze stałe połączenie między Cyplem a Bulwarem im Pattona. Warto poznać już dziś rzeczną stronę miasta.

Miejsce: Miami Wars
Impreza otwarcia: 19 czerwca

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany