Zobacz, co robić w pierwsze dni marca w Warszawie. Jak co poniedziałek, proponujemy Wam 5 wydarzeń, które pomogą Wam przetrwać do piątku! Dodalibyście coś jeszcze?

1. OSCAR NOMINATED SHORTS: ANIMACJE – kolejny  filmowy wieczór w Niebie. Tym razem w poniedziałkowy wieczór będziecie mieli okazję zobaczyć top krótkometrażowych filmów animowanych. 
Data: 4 marca
Start: 20.00
Więcej info: FB EVENT

2. TECHNO RANEK W AIOLI   jak mieć power cały dzień? Od tańców i zabawy w rytmie techno! Już we wtorek od 7 rano będziecie mieli okazję pobujać się na Techno Ranku, który tym razem odbędzie się w Aioli przy Świętokrzyskiej i w formule Silend Disco. Będzie super!
Data: 5 marca
Start: 7.00
Więcej info: FB EVENT

3. SPÓR O HISTORIĘ JUTRA: HOLLAND/ DAVIES/ HATALSKA/ SNYDER – środowy wieczór możecie spędzić w Muzeum POLIN przy ciekawej dyskusji. Kilka dni po polskiej premierze nowej książki Timothy’ego Snydera „Droga do niewolności” oraz tuż po berlińskiej premierze najnowszego filmu Agnieszki Holland „Obywatel Jones” autorzy razem z Normanem Daviesem oraz analityczką trendów Natalią Hatalską spierać się będą o historię jutra – o pamięć, fakty i fikcję w czasach internetu. Super goście i super temat. Zapowiada się ciekawie. 
Data:  6 marca
Start: 18.00
Więcej info: FB EVENT

4. KLUB WYSOKICH OBCASÓW: “WSZYSCY WIEDZĄ” – środa z fajnym filmem? Dlaczego nie! W Kinie Muranów, przedpremierowo możecie zobaczyć obraz “Wszyscy wiedzą” z Penelope Cruz i Javierem Bardem. Piękna opowieść o związkach i uczuciach.
Data: 6 marca
Start: 19.00
Więcej info: FB EVENT

5. MAGDA NAVARETTE I CARAVANA BANDA W BANJALUCE – energetyczny czwartkowy wieczór w Banjaluce. Na scenie wystąpi zespół, grający muzykę bałkańską i hiszpańską.  Inspirują się gypsy jazzem i kurpiowskimi rytmami. Będzie moc i duuużo zabawy!
brzmi dobrze, prawda?!

Data: 7 marca
Start: 21.00
Więcej info: FB EVENT

Wszystkie grafiki pochodzą z wydarzeń na Facebooku.
Zdjęcie wyróżniające: Warsawholic


 

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany