Już luty! Kiedy to minęło?! Sprawdź, co fajnego dzieje się w Warszawie w najbliższych dniach. Jak co tydzień proponujemy Wam 5 wydarzeń, które pomogą Wam przetrwać do piątku!

1. KORPO STORY W NIEBIE –  jeśli w poniedziałek korpo wkurza Was jeszcze bardziej niż zwykle, zajrzyjcie do Nieba na “Korpo story”, czyli komediowe spojrzenie na pracę w korporacji. To historia wrzucona do boksu, wymieszana z absurdem i podana w przezabawnym firmowym kubku z kapką mistycznej śmietanki.
Data:
 4 lutego
Start: 19.00

Więcej info: FB EVENT

2. BERNHOFT ZAGRA W WARSZAWIE  nominowany do nagrody Grammy norweski wokalista, multi-instrumentalista, producent i songwriter Jarle Bernhoft zagra w warszawskim klubie Niebo już w najbliższy wtorek. Mix r’n’b i popu dobrze nastroi Was na resztę tygodnia!
Data: 5 lutego
Start: 19.00 (wejście), 20.15 (koncert)
Więcej info: FB EVENT

3. PIERWSZE SPOTKANIE EXTINCTION REBELLION – Extinction Rebellion to zapoczątkowany w WB międzynarodowy ruch nieposłuszeństwa obywatelskiego, domagający się od rządów zdecydowanych działań w celu zatrzymania katastrofy klimatycznej i masowego wymierania gatunków. W najbliższą środę w Rotacyjnym Domu Kultury na Jazdowie odbędzie się pierwsze spotkanie polskiego ruchu, podczas którego porozmawiacie o ważnych i dostępnych rozwiązaniach.
Data: 6 lutego
Start: 19.30
Więcej info: FB EVENT

4. ZAGRAJ TO JESZCZE RAZ: NAJLEPSZE SCENY W HISTORII KINA – i to w wykonaniu najlepszych improwizatorów z Klubu Komediowego. Inspiracje słynnymi scenami zagrane spontanicznie i bez scenariusza. Może być ciekawie. 
Data: 7 lutego
Start: 21.00
Więcej info: FB EVENT

5. PREMIERA KSIĄŻKI O BAZARZE RÓŻYCKIEGO – w czwarte w Muzeum Warszawskiej Pragi będziecie mogli spotkać się z autorem książki Markiem Millerem, z którym porozmawiacie o tym dlaczego ta powieść to eksperyment i dowiedzie się wielu ciekawostek o Różycu.
Data: 7 lutego
Start: 18.00
Więcej info: FB EVENT

Wszystkie grafiki pochodzą z wydarzeń na Facebooku.
Zdjęcie wyróżniające: Warsawholic

Więcej informacji o ciekawych wydarzeniach znajdziecie na naszym Instagramie!

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany