Co tydzień wybieramy 5 najciekawszych i najbardziej szalonych melanży w Warszawie. Zobacz, na co się skusić! W trakcie przygotowań do imprezy posłuchajcie playlisty TIDAL „Cotygodniowy MIX”! #PLAYTIDAL 

1. 4 URODZINY 6 COCTAILS X JUNGLE PARTY BY BACARDI – ani się obejrzeliśmy a już dzisiaj będziemy hucznie świętowali 4 urodziny 6 coctails! Czekać na Was będą nowe koktajle, jak i te klasyczne.  Urodziny rozkręcać będzie LuLu Malina. I będą prezenty: czyli specjalna, promocyjna karta koktajlowa na bazie Bacardi Cuatro! 
Data: 1. lutego
Start: 21:00
Więcej info: FB EVENT

2. RAP HISTORY WARSAW THE VIDEOS X MIŁOŚĆ – legendarny cykl imprez tym razem na Kredytowej 9! Tuż po koncercie Włodiego, odpalone zostaną RAP HISTORY WARSAW THE VIDEOS! Najlepszy klasyczny hip-hop, najlepsze klipy.  Całą noc. W najlepszym stylu! Zagrają: Chwiał (The Returners), Blekot, Phunk’ill. A w Miłości: Vinylstealer.
Data: 1. lutego
Start: 22.00
Więcej info: FB EVENT

3. 4 x 4  –  7 godzin, 6 DJ-ów, tylko najmocniejsze klubowe bangery przez całą noc.  Najbardziej taneczny wyścig w Warszawie odbywa się na niebiańskim torze. Wezmą udział: I Say Mikey GT (Gospodarz Tanga), NuCasa TURBO, NEEN NAH RACING, Sound Rebellion DRIFT, Antek S (AM Radio), Miko Czajkowski AMG. A w Piekło nad Niebem: Vinylstealer
Data: 1. lutego

Start: 22:30
Więcej info: FB EVENT

4. WARSZAWA ŚLEPNIE OD ŚWIATEŁ – w sobotę w DZiKu bawią się wszyscy! Wszelkie podobieństwo do osób i zdarzeń jest niezamierzone i przypadkowe. Casting muzyczny przeprowadzą: karla brumi, DJ HIRO SZYMA. W barze wódka będzie zimna i gęsta. W głośnikach polskie przeboje i zagraniczne szlagiery 1980-2018.
Data: 2. lutego
Start:
22:00
Więcej info: FB EVENT
 

5.  FLIRTINI VS SOUL SERVICE X 2. URODZINY SPATIFU   SPATiF w drugim dniu, drugich urodzin będzie gościł przyjaciół z FLIRTINI. Zabawa będzie podwójna, bo ich też jest dwóch. Dwóch też jest gości, których zaprosili do wspólnego grania. Na urodzinach nie może zabraknąć rezydentów Spatifu – panowie z Soul Service zadbają o klimat na pierwszym piętrze !!
Matematyki dość – nie szukając drugiego dna celebrujmy jubileusz :))
Data: 2. lutego
Start: 21:00
Więcej info: FB EVENT

 

Wszystkie grafiki pochodzą z wydarzeń na Facebooku

Zdjęcie wyróżniające: Niebo

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany