Westbam, czyli Maximilian Lenz, to niemiecki DJ i producent, żywa legenda i jedna z najbardziej barwnych osobowości międzynarodowej sceny muzycznej. Już w lutym zagra w warszawskim klubie Iskra Pole Mokotowskie wraz z Cherry a.k.a Breakntune, I Say Mikey, BØGUTA Ø2, Dju:Bass oraz Crow & Boy otwierając tym samym cykl imprez muzycznych “Ręce, które techno”.

Westbam w Warszawie
Westbam od roku 1983, kiedy zaczęła się jego kariera DJ-ska, kształtuje scenę techno, a na jego muzyce wychowało się nie jedno pokolenie raverów. Grał w najlepszych berlińskich klubach, co pozwoliło mu szybko zyskać międzynarodową sławę i miano pioniera kultury techno.

Twórczość Westbama dała rozgłos nie tylko jemu, ale i samej muzyce klubowej. Razem z Dr. Motte co roku wydawali single – hymny imprez Mayday i Love Parade, zrzeszających miliony fanów muzyki elektronicznej na całym świecie. Kawałki takie, jak “Agharta”, “Hard times” czy “Beatbox rocker” szybko weszły do kanonu muzyki techno i do dziś nuci je wielu miłośników gatunku. 

Spotkanie z Legendą w klubie Iskra Pole Mokotowskie będzie pierwszym występem DJa od wydania nowego albumu, na którym znaleźli się tacy goście jak: Drake , Busta Rhymes , Tyler the Creator, Lil Wayne, Kendrick Lamar oraz Wiz Khalifa. To naprawdę będzie coś! Wybierzecie się? 

Miejsce: Iskra Pole Mokotowskie
Data: 8 lutego
Bilety: 29 – 49 zł, do kupienia TUTAJ

 

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany