W jednym z najpopularniejszych warszawskich miejsc koncertowych i teatralnych o przedwojennej tradycji wystąpią artyści światowego formatu. Tej nocy w Teatrze Palladium zagości tajemnicza postać w złotej masce – Claptone, a wraz z nim Riva Starr i Doorly.

        

Claptone zagra w Teatrze Palladium
Claptone to rozpoznawalny na całym świecie dj i producent, który nigdy nie zdradził swojej tożsamości. W 2018 roku wydał swój kolejny album zatutułowany „Fantast” i znalazł się w czołówce rankingu TOP100, corocznie przeprowadzanym przez DJ MAG i Beatport.

Riva Starr znany też jako Stefano Miele ze Wschodniego Londynu, to nie tylko szanowany DJ, producent, ale i właściciel Snatch! Records. Doorly to z kolei producent i Dj. Jego cykl imprez „Doorly & Friends” bije rekordy popularności na całym świecie. Utrzymuje niezmienną obecność na Ibizie już 13 sezon, występując w Amnesia, Hi, Pikes Hotel, Elrow, Mambo i Pacha.

Zapowiada się szalona noc! Jeżeli macie ochotę się wybrać, spieszcie się – biletów już prawie nie ma!!! My będziemy mieli dla Was podwójną wejściówkę już dziś na Fejsie!

 

Miejsce: Teatr Palladium
Data: 9 lutego
Start: 21.00
Bilety: 129 zł, VIP: 500 zł znajdziecie TUTAJ

About The Author