Co tydzień wybieramy 5 najciekawszych i najbardziej szalonych melanży w Warszawie. Zobacz, na co się skusić! W trakcie przygotowań do imprezy posłuchajcie playlisty TIDAL „Cotygodniowy MIX”! #PLAYTIDAL 

1. TA SAMA CHWILA | TRIBUTE TO BEATA KOZIDRAK – powraca cykl imprez dla Pani Beaty. Czy wszystko zostało już powiedziane, zaśpiewane i wysłuchane do tej pory? Zdecydowanie NIE. Katalog przebojów, jak i utworów mniej znanych zespołu Bajm i twórczości solowej Beaty Kozidrak wciąż nas zaskakuję, więc będziemy czerpać z niego garściami! Wszystko to okraszone vibem BaywatchParties oraz polską muzyką lat minionych (z, nie oszukujmy się przewagą lat 90tych i początku milenium).
Data: 25. stycznia
Start: 22:30
Więcej info: FB EVENT

2. PARADISE – kuszące koktajle i niepowtarzalny niebiański parkiet z nieograniczoną ilością świeżych numerów. Czy potrzeba czegoś więcej? W Niebie zagrają: Ment XXL i Jedynak (FLIRTINI), Kotojelen (Rapperoni), Princess Rap. W Piekło nad Niebem: I Say Mikey.
Data: 25. stycznia
Start: 22.30
Więcej info: FB EVENT

3. EXXBOYFRIENDS & BOOGIE –  umiłowani w Dziku! Ryszard Rynkowski śpiewał kiedyś ‘wypijmy za błędy na górze’… No więc Exxboyfriends proponują wypić i zatańczyć za błędy i na górze i na dole, bo w Dziku są dwa poziomy. O! Tradycyjnie zawyją do księżyca o pewnej porze i zrobią hardkorowy jubel na Belwederskiej. Będzie z nimi Pan Dj Boogie a to oznacza, że będzie tęgie lanie.
Data: 25. stycznia

Start: 21:00
Więcej info: FB EVENT

4. BYŁAŚ SERCA BITEM X MIŁOŚĆ – miłosny klasyk na Kredytowej! Bitowe piosenki o Miłości, od serca, Rzeczy nowe zmieszane z klasyką
W hip-hopowym stylu. Bez wstydu i z zacięciem!

Data: 26. stycznia
Start:
22:00
Więcej info: FB EVENT
 

5.  SWINGOWA POTAŃCÓWKA W PAŁACU KULTURY  pierwsze SWINGI w Pałacu Kultury! Tej nocy na parkiecie królować będą: Lindy Hop i Charleston, każdy znajdzie coś dla siebie! Szykujcie się na całe mnóstwo tańca, głośne wybuchy śmiechu i boooską muzykę! Impreza organizowana jest w ramach weekendowych warsztatów Swing Fusion.
Data: 26. stycznia
Start: 21:00
Więcej info: FB EVENT

 

Wszystkie grafiki pochodzą z wydarzeń na Facebooku

Zdjęcie wyróżniające: Niebo

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany