Jak co tydzień proponujemy Wam 5 wydarzeń, które pomogą Wam przetrwać do piątku!

1. ZBIGNIEW WARPECHOWSKI. PERFORMANS – Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie zaprasza na performans Zbigniewa Warpechowskiego.Wystąpienie Zbigniewa Warpechowskiego będzie miało formę wykładu na temat architektury klasycznej. Będzie to dokładne powtórzenie pierwszego wykładu profesora Mściwujewskiego z roku 1956, w którym artysta uczestniczył jako student, na wydziale architektury Politechniki Krakowskiej, z przedmiotu historii architektury powszechnej. Ponieważ wtedy jeszcze nie było slajdów, profesor rysował wszystko kredą na tablicy. Punktem wyjścia do występu Warpechowskiego będzie właśnie ta czynność rysowania połączona z improwizacją muzyczną.
Data:
 21. stycznia
Start: 18.00

Więcej info: FB EVENT

2. RETROPRYWATKA W DZIEŃ BABCI I DZIADKA  – Gdzie się podziały tamte prywatki? Gdzie tamten świat? No proste, że w AïOLI! Twoja babcia i Twój dziadek też są #aiolifriends, więc wspólnie przygotujcie się na coś specjalnego! 21.01 i 22.01 – w tych dniach serwowane będą klasyczny obiad prosto z kuchni babci i dziadka! A wieczorem w kantynie za konsolą DJ Roman – Senior z DANCING!
Data: 21.  – 22. stycznia
Start: 12.00
Więcej info: FB EVENT

3. KAWKI NA DRODZE | MŁODZI GNIEWNI – nowy rok Kino Iluzjon rozpocznie wyjątkowym przedpremierowym pokazem filmu „Kawki na drodze” – czeskiego kandydata do Oscara w kategorii film nieanglojęzyczny. “Kawki na drodze” to kameralne i subtelne kino drogi, a zarazem łotrzykowska opowieść o młodzieńczych wybrykach, przyjacielskiej lojalności i trudach dorastania.
Data: 22. stycznia
Start: 18.00
Więcej info: FB EVENT

4. GREEN BOOK W KINIE LUNA  – ‘GREEN BOOK’, czyli obsypana nagrodami prawdziwa historia niewiarygodnej przyjaźni, wielki zwycięzca Złotych Globów i jeden z największych faworytów wyścigu o Oscarowe statuetki ➡ PRZEDPREMIEROWO w Kino Luna ‼️
Data: 23. stycznia
Start: 18.45
Więcej info: FB EVENT

5. J1 ELECTRO PEOPLE UNITED – 5 miast, 5 imprez, 1 cel – popłyńcie w rytm elektroniki i napijcie się z nami z poczuciem, że przy okazji robicie coś dobrego!Electro People United to seria imprez w Warszawie, Łodzi, Wrocławiu, Poznaniu i w Krakowie, której celem jest zebranie pieniędzy na operację dla chorego Adasia, sąsiada inicjatorki wydarzenia (consTANZ).
Data: 23. stycznia
Start: 21.00
Więcej info: FB EVENT

Wszystkie grafiki pochodzą z wydarzeń na Facebooku.
Zdjęcie wyróżniające: ANTON LUKASHUK PHOTOGRAPHY

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany