Olga Bołądź, Janusz Chabior, Łukasz Simlat oraz Grażyna Wolszczak w listopadzie zapraszają do Teatru IMKA na spektakl POZYTYWNI. To tragikomiczna sesja terapeutyczna w gwiazdorskiej obsadzie i szalona opowieść o tolerancji, akceptacji i poszukiwaniu szczęścia. Bohaterowie zmagając się z własnymi problemami, czynią wszystko, by wciąż patrzeć na świat z uśmiechem.

W tym zespole bez tolerancji ani rusz – gej spod Mławy, transseksualista, wyniosła arystokratka i psychoterapeutka obarczona swoimi problemami, poszukują szczęścia i akceptacji własnej odmienności.

Będzie śmiesznie, będzie wzruszająco, będzie POZYTYWNIE!


Rzecz rozgrywa się w gabinecie terapeutycznym. EWA (Grażyna Wolszczak) jest wybitną psychoterapeutką. Piękna, bogata, ciesząca się uznaniem, ma szczęśliwą rodzinę, udane życie i wydaje się, że wszystko jest piękne i idealne. Poznajemy jej pacjentów: MICHAŁA (Łukasz Simlat) – geja, rolnika spod Mławy; ANNĘ (Olga Bołądź) – arystokratkę, która odkrywa swoje – bynajmniej niearystokratyczne! – korzenie; oraz JANA (Janusz Chabior) – męża i ojca dwójki dzieci, który od dawna czuje się kobietą. Jaki będzie rezultat serii spotkań terapeutycznych? Niech pozostanie tajemnicą.
#Pozytywni Cezarego Harasimowicza to opowieść, która w przystępny, czasami wręcz zabawny sposób, dotyka naszych największych traum i lęków, która rozprawia się ze stereotypami, a do tego – co warto podkreślić – pozwala widzowi zanurzyć się w naszym przedstawieniu, bo problemy o których opowiadamy tak naprawdę dotyczą każdego z nas – mówi reżyser spektaklu, Krzysztof Czeczot.

16 listopada jest obchodzony Dzień Tolerancji. Święto ustanowione przez UNESCO, które ma na celu promowanie szacunku, akceptacji i uznania bogactwa różnorodności kultur na świecie. Jest to odpowiedź na rosnącą falę wszelakiej nietolerancji.

Dlatego też Olga Bołądź, Janusz Chabior, Łukasz Simlat oraz Grażyna Wolszczak w listopadzie zapraszają do Teatru IMKA na spektakl POZYTYWNI. To tragikomiczna sesja terapeutyczna w gwiazdorskiej obsadzie i szalona opowieść o tolerancji, akceptacji i poszukiwaniu szczęścia. Bohaterowie zmagając się z własnymi problemami, czynią wszystko, by wciąż patrzeć na świat z uśmiechem.

POZYTYWNI

Teatr IMKA, scena Imka Light
25 listopada, godz. 16.30 i 19.00
30 listopada, godz. 19.00

OBSADA:

EWA – Grażyna Wolszczak
ANNA – Olga BOŁĄDŹ
JAN – Janusz CHABIOR
MICHAŁ – Łukasz SMILAT

SCENARIUSZ:

Cezary Harasimowicz

REŻYSERIA:

Krzysztof Czeczot

TEATR IMKA
ul. M. Konopnickiej, Warszawa
Kasa: tel. 22 339 05 20, kasa@teatr-imka.pl

Bilety na: www.teatr-imka.pl, www.e-bilet.pl
Rezerwacje grupowe tel.+ 48 533 131 753; e-mail: bilety@bookingplace.eu

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany