Co tydzień wybieramy 5 najciekawszych i najbardziej szalonych melanży w Warszawie. Zobacz, na co się skusić! W trakcie przygotowań do imprezy posłuchajcie playlisty TIDAL “Impreza inspirowana oldschoolem”! #PLAYTIDAL 

1. POŁOWINKI W ISKRA POLE MOKOTOWSKIE – oficjalne połowinki! Licealne melanże maja zaszczyt zaprosić wszystkich uczniów powyższych szkół (i ich “drugie połowy”) na wyjątkową i JEDYNĄ imprezę połowinkową w Iskra Pole Mokotowskie! Będzie się działo!! 
Data: 9. listopada
Start: 21:00
Więcej info: FB EVENT

2. NOWOSAD | PIĄTKOWA SELEKCJA – dobrze mieć przyjaciół. Im ich więcej tym weselej! A jeden z przyjaciół miejsca 8. dzień tygodnia, Jakub Nowosadzki przygotował dla Was, na początek weekendu specjalną “piątkową selekcję”. Remedium na stress i problemy! Idealna rozgrzewka na trudy weekendu. Dlatego zabierajcie swoich przyjaciół i chodźcie wznieść toast za nich! Wspólnie potupać nóżką i cieszyć się życiem!
Data: 9. listopada
Start: 21.30
Więcej info: FB EVENT

3. POLSKA MISTRZEM POLSKI – być może nie wygraliśmy Mundialu w Rosji, a pierogi jeszcze nie są tak popularne jak pizza… Ale w jednej dyscyplinie jesteśmy bezkonkurencyjni. Jak co roku, Polska została mistrzem Polski, a Wy z tej okazji będziecie mogli bawić się do najlepszych nadwiślańskich numerów. Maryla Rodowicz z Żabsonem? Sen o Warszawie x Tamagotchi? Tylko w Niebie. Zagrają: I Say Mikey, GLASS Hunters, Double Trouble, Sound Rebellion, Kuvau.
Data: 10. listopada
Start: 22:30
Więcej info: FB EVENT

4. KAYO DZIK – OTWARCIE SEZONU SNOWBOARDOWEGO – impreza otwierająca sezon snowboardowy w Warszawie. Dzika zabawa przez całą noc w doborowym towarzystwie przystojnych snowboardzistów i ładnych snowboarderek – kto się nie skusi? Zagrają DJ DEF + Eklektik Selektah.
Data: 10. listopada
Start: 
22:00
Więcej info: FB EVENT

5.  MIŁOŚĆ FLIRTINI SUKIENKI MINI  przede wszystkim liczy się dobry klimat. Dlatego w sobotę muzycznymi gośćmi Miłości będą artyści blisko związani z labelem Flirtini, ziomki i przyjaciele, producenci i dje w jednym. Specjaliści od złamanych serc i niespełnionych obietnic. Zadbają o głośność, atmosferę, taneczne numery i dobre wspomnienia. Wy zadbajcie o drugą połówkę i poranne powroty do domu.  Za gramofonami Flirtini Crew: Jedynak, Czarlson, Panda i Borucci.
Data: 10. listopada
Start: 22:00
Więcej info: FB EVENT

 

Wszystkie grafiki pochodzą z wydarzeń na Facebooku

Zdjęcie wyróżniające: Niebo

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany