Home Wydarzenia SMOLNA IMMERSED IN MUSIC BY DESPERADOS: TEN WALLS

SMOLNA IMMERSED IN MUSIC BY DESPERADOS: TEN WALLS

by admin

Zanurz się w dźwiękach. Ten Walls na Smolnej w ramach Immersed in Music by Desperados! W przestrzeniach warszawskiego klubu Smolna zagościła seria wydarzeń – Immersed in Music by Desperados. Headlinerem drugiej odsłony cyklu, która odbędzie się już 28. września będzie Ten Walls!

Immersed in Music by Desperados

Muzyka niesie ze sobą niezwykłe emocje, które pozwalają oczyścić umysł. To dzięki niej można zapomnieć o rzeczywistości, poczuć coś więcej i w pełni oddać się dźwiękom – choć na chwilę chwycić i zatrzymać coś, co jest ulotne. Właśnie to wyróżnia najnowszy cykl wydarzeń Immersed in Music by Desperados – unikalne muzyczne emocje. Do pełnego zanurzenia się w dźwiękach potrzeba jednak odpowiednich warunków i właściwego przewodnika, dlatego gość drugiej odsłony cyklu to postać jedyna w swoim rodzaju.

Ten Walls

Przewodnikiem drugiej edycji będzie Ten Walls – producent i live performer działający na scenie od 2009 roku. Pod tym pseudonimem tworzy i występuje Mario Basanov, czyli wielki talent producencki z Litwy, który kilka lat temu po raz pierwszy zachwycił globalną publiczność hitem pt. „Walking with Elephants”, obecnym w setach największych postaci sceny i rozgłośniach radiowych na całym świecie. Duży rozgłos zdobyły również inne jego produkcje – m.in. „Gotham”, „Reqieum” czy „Italo”, a także materiał z długo wyczekiwanego, debiutanckiego krążka artysty pt. „Queen” m.in. ze świetnym „Age Well”.

Ten Walls – Walking with Elephants

Więcej na www.smolna38.com i www.facebook.com/smolna38

You may also like