Home WydarzeniaKoncerty JAY ROCK PO RAZ PIERWSZY W POLSCE!

JAY ROCK PO RAZ PIERWSZY W POLSCE!

by admin

Jay Rock po raz pierwszy w Polsce! Johnny Reed McKinzie Jr, znany lepiej jako Jay Rock to raper, producent oraz autor tekstów z Watts w Los Angeles. 10. lutego zagra w warszawskiej Progresji w ramach The Big Re-demption Tour.

Jay Rock razem z Kendrickiem Lamarem, Ab-Soul’em i ScHoolboyQ należy do hip-hopowej grupy Black Hippy. Jego historia muzyczna zaczęła się, gdy w 2005 roku poznał Antho-ny’ego Tiffith’a, czyli założyciela wytwórni Top Dawg Entertainment, w której podpisał kontakt. Od tego momentu Jay Rock wydał swój pierwszy singiel “All My Life (In the Ghet-to)” oraz kilka mixtape’ów. W 2011 roku ukazała się jego debiutancka płyta “Follow Me Home”, na której pojawili się m.in. Kendrick Lamar, Lil Wayne, will.i.am czy Rick Ross. 4 lata później Jay Rock wydał album “90059”, zaś w czerwcu 2018 roku długo wyczekiwaną produkcję zatytułowaną “Redemption”. Wszystkie powyższe płyty zostały świetnie przyjęte przez krytyków.

Do Polski Jay Rock przyjedzie po raz pierwszy, a jego koncert odbędzie się w ramach euro-pejskiej trasy koncertowej The Big Redemption Tour. Jako support wystąpi Reason.

Data: 10.02.2019 Doors: 19:00 Support: 20:00 (Reason) Start: 21:00 (Jay Rock) Miejsce: Progresja

Bilety dostępne od 13.09, godz. 10:00 na www.followthestep.com oraz w bileteriach Bileto-mat.pl – bilety online, Eventim.pl, ebilet.pl, Going., GoOut.pl i Ticketmaster Polska oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży empik, Saturn Polska i MediaMarkt Polska.

Organizator: Follow The Step Regulamin: www.followthestep.com/regulamin

You may also like