Walentynki już za w najbliższą środę! Wybraliśmy dla Was 5 restauracji, które proponują przyjemny i smakowity walentynkowy wieczór.

1. GRECKIE WALENTYNKI – w mroźną pogodę, poza gorącą miłością, rozgrzać was mogą również smaki rodem ze słonecznej Grecji. Restauracja Santorini przygotowała pyszne menu pełne afrodyzjaków!
Data: 14. lutego
Start: 12.00
Więcej info: FB EVENT

2. WALENTYNKOWY JAZZ W WODZIE OGNISTEJ – nie da się ukryć, że Woda Ognista to jedna z naszych ulubionych warszawskich knajp i koktajl barów, dlatego nie mogło zabraknąć jej również w zestawieniu walentynkowym. Na zakochany wieczór Woda Ognista proponuje pyszne menu, szampana w wyjątkowych cenach i cudowny wokal Aleksandry Wajs z akompaniamentem klawiszowym. Koncert startuje o 20.00!
Data: 14. lutego
Start: 17.00
Więcej info: FB EVENT

3. WALENTYNKI W THE BELL – The Bell to klimatyczna restauracja na Saskiej Kępie. Na Walentynki szef kuchni proponuje 6-daniowe menu w cenie 149 zł. Pyszną kolację umili muzyka na żywo w wykonaniu Poli Trąbińskiej i Bartosza Ługowskiego.
Data: 14. lutego
Godziny otwarcia: 17.30
Więcej info: FB EVENT

4. KOLACJA “SOUL LOVE” – Soul Kitchen Bistro również proponuje pyszne, wielodaniowe walentynkowe menu w cenie 180 zł w rytmie muzyki na żywo. Dania wyglądają tak smacznie, że na sam widok menu aż chce się jeść!
Data: 14. lutego

Start: 17.30
Więcej info: FB EVENT

5. WALENTYNKOWA KOLACJA W BOCCA BAR – piękna restauracja w mniej pięknym Mordorze również proponuje specjalne walentynkowe menu, które zapowiada się naprawdę pysznie. W klimatycznych wnętrzach restauracji będziecie mogli spędzić miły wieczór przy akompaniamencie jazzowego zespołu “Mind, Body & Soul”.
Data: 14. lutego
Start: 
18.00
Więcej info: FB EVENT

Wszystkie grafiki pochodzą z wydarzeń na Facebooku.
Zdjęcie wyróżniające: Bocca Bar

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany