Czasem nie możemy doczekać się weekendu i mamy ochotę gdzieś wyjść w ciągu tygodnia, żeby chociaż na chwile oderwać się od rzeczywistości. W każdy poniedziałek proponujemy Wam 5 wydarzeń, które pomogą Wam przetrwać do piątku!

1. WYKŁAD O NEKROFILII W WORKU KOŚCI – kolejny interesujący wykład w Worku Kości. Tym razem posłuchacie o… nekrofilii. Dr Andrzej Gawliński opowie o kontrowersyjnym temacie w barowej atmosferze. Będzie ciekawie.  
Data: 6. sierpnia
Start: 19.00
Więcej info: FB EVENT

2. CUDOWNY DZIEŃ Z RALPHEM KAMIŃSKIM   środowy wieczór to start nowego cyklu w Cudzie nad Wisłą. Tym razem gościem specjalnym, wydarzenia będzie wyjątkowy artysta, który na scenie porozmawia z Misią Furtak. 
Data: 8. sierpnia
Start: 20.00
Więcej info: FB EVENT

3. “WSZYSTKO JEST ILUMINACJĄ” W POLIN – jeden z, naszym zdaniem, najfajniejszych filmów ever. Oparty na genialnej książce Jonathana Safrana Foera wzrusza, zachwyca i wprowadza w magiczną atmosferę. Wszystko na Łące Leśmiana.
Data:  8. sierpnia
Start: 20.00
Więcej info: FB EVENT

4. PARTEROWE ŻYCIE NIEDZISIEJSZEJ WARSZAWY – czwartkowe spotkanie to kolejna odsłona Wiesława Kota, krytyka filmowego, w Pokoju na Lato. Temat spotkania: “Cisi bohaterowie warszawskich gazet: saturator, komis, ruchome schody, fontanny, giełda samochodowa i przyjaciele”.
Data: 9. sierpnia
Start: 18.00
Więcej info: FB EVENT

5. FESTIWAL NOWE FALE  latem kulturalne i klubowe życie stolicy tętni nad Wisłą. To właśnie tam odbędzie się pierwsza edycja festiwalu NOWE FALE. Od 9. do 12. sierpnia w nadwiślańskim Babim Lecie i Powidokach usłyszeć będzie można współczesną muzykę jazzową i około-jazzową zagraną przez wykonawców docenianych nie tylko w kraju, ale i na świecie.
Data: 9. – 12. sierpnia
Start: 20.30
Więcej info: FB EVENT

Wszystkie grafiki pochodzą z wydarzeń na Facebooku.
Zdjęcie wyróżniające: Pixabay

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany