Już w najbliższy weekend, 16. i 17. czerwca, w Hali Gwardii odbędzie się pierwsza edycja Patyna Market. Największa polska platforma z przedmiotami vintage i ulubione miejsce spotkań warszawiaków łączą siły i zapraszają na super targi!

Patyna Market w Hali Gwardii

To pierwszy z planowanego cyklu targów Patyna Market w Hali Gwardii. To będzie wyjątkowy bazar z unikatowymi przedmiotami, prezentowanymi przez profesjonalne butiki, najlepszych kolekcjonerów i hobbystów z wyjątkowymi kolekcjami.

Każda z imprez skupi się wokół innego tematu przewodniego, w ramach którego zostanie stworzona wyjątkowa selekcja przedmiotów, a także wykłady, warsztaty oraz tematyczne wydarzenia towarzyszące. Pierwsze spotkanie odbędzie się pod hasłem “Renowacje”. Organizatorzy Patyna Market chcą aktywizować kolekcjonerów – zarówno tych profesjonalnych, jak i amatorskich – oraz rzemieślników, dlatego w obrębie marketu funkcjonować będzie giełda, na której można będziewystawić własne przedmioty. Pojawi się także tablica ogłoszeń dla rzemieślników zajmujących się renowacją.

Szczegółowy plan weekendu

Sobota, 16. czerwca
godz. 10.00-20.00

Targi z wyselekcjonowanym designem sprzed lat

godz. 14:00-15.00

Spotkanie z Jackiem Frańczakiem, kolekcjonerem szkła, ekspertem w dziedzinie porcelany, a przede wszystkim właścicielem Pracowni Rewitalizacji Szkła Vitrarius. Opowie o niezwykłym procesie naprawy szkła użytkowego i zdradzi tajniki mistrzostwa technologii powojennej ceramiki.

Niedziela, 17 czerwca
godz. 10.00-17.00

Targi z wyselekcjonowanym designem sprzed lat

godz. 13.00-16.00

Warsztaty z renowacji mebli prowadzone przez Daniela Stoińskiego.
Udział w warsztatach kosztuje 40 zł. Wystarczy wysłać maila, choć spieszcie się, bo liczba miejsc jest ograniczona: kontakt@patyna.pl 

Miejsce: Hala Gwardii
Data: 16. – 17. czerwca
Start: 10.00
Wstęp Wolny! (poza warsztatami)

Zdjęcie wyróżniające: Facebook/ patynavintage

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany