Home MiejscaKnajpy i kawiarnie EDEN BISTRO. TAJEMNICZY WEGE OGRÓD NA SASKIEJ!

EDEN BISTRO. TAJEMNICZY WEGE OGRÓD NA SASKIEJ!

by admin

Magazyn Usta to piękne zdjęcia i dobry minimalistyczny layout. Kiedy usłyszeliśmy, że ludzie odpowiedzialni za wydawnictwo otwierają na Saskiej Kępie własne bistro – Eden, wiedzieliśmy, że będzie dobrze. Z tej knajpy nie chce się wychodzić!

W Eden Bistro wszystko wygląda bajkowo. Fot. Instagram/ bistro_eden

Bistro Eden na Saskiej Kępie Szklarnia pełna roślin i piękny ogródek to znaki charakterystyczne Eden Bistro, wegańskiej restauracji na Saskiej Kępie, usytuowanej w modernistycznym Domu Funkcjonalnym z 1928 roku.

Możecie tu wpaść na poranną granolę, lekki lunch i bardziej sycący obiad. W karcie znajdziemy zaskakujące pozycje takie jak m.in. ciekawie brzmiące ceviche z kukurydzy, sałatka z prażonym kokosem BBQ, malezyjską laksę z rokitnikiem czy tacosy z grillowanymi boczniakami. Mimo że knajpa jest wege wydaje się, że w zróżnicowanej karcie każdy znajdzie coś dla siebie, a piękne otoczenie sprawi, że do Edenu będzie chciało wracać.

Potrawy podane są tak pięknie, że aż szkoda je jeść! Fot. Instagram/ bistro_eden

Właściciele zadbali nie tylko o jakość samych dań, ale i sposób ich podania. Potrawy serwowane będą na ceramicznych naczyniach autorstwa młodych polskich artystów – Ani Ani Studio, Kooe, Spiek i Wesky, a kawkę napijecie się z porcelanowych filiżanek Fenka. Co wy na to? Wybierzecie się?

Eden Bistro ul. Jakubowska 16 Godziny otwarcia:  poniedziałek: zamknięte wtorek – czwartek: 9.00 – 22.00 piątek – sobota: 9.00 – 1.00 niedziela: 10.00 – 18.00

Zdjęcie wyróżniające:  Instagram/ bistro_eden  

You may also like