Melanże w ten weekend: Co tydzień wybieramy dla Was 5 najciekawszych i najbardziej szalonych melanży w Warszawie.

1. 5. URODZINY HOCKÓW KLOCKÓW – najdziksza celebracja urodzinowa nadciąga – na dwie noce Hocki Klocki zamienione zostaną w imprezowe ZOO! Będziecie kicać po parkiecie, atakować bar (a.k.a wodopój) i szczerzyć kły w uśmiechu! 100% dzikiej zabawy. Nawet jeśli imprezowo bliżej Wam do leniwca niż lwa. Zagrają m.in. Kotojeleń, Zeppy Zep, Borruci, Kuvau i Princess Rap. 
Data: 8. – 9. czerwca
Start: 22:00
Więcej info: FB EVENT

2. BYŁAŚ SERCA BITEM X MIŁOŚĆ – Miłosny klasyk na Kredytowej! Bitowe piosenki o miłości, od serca. Rzeczy nowe zmieszane z klasyką.
W hip-hopowym stylu, Bez wstydu i z zacięciem na Patio! Zagrają: Jedynak, Ment XXL, Tort Buszkers, a w Miłości I Say Mikey! 

Data: 8. czerwca
Start: 22.00
Więcej info: FB EVENT

3. OFICJALNE OTWARCIE NOWEJ FALI – Na Wiśle zacumowała Nowa Fala – pierwsze w Warszawie miejsce łączące wodniacką przystań, wyśmienitą ofertę barową i wakacyjny klimat! To tutaj przez całe lato będziecie mogli doświadczać długich beztroskich chwil z przyjaciółmi przy wybornych trunkach, delektując się tapasami i obłędnym widokiem na rzekę. Stąd ruszycie także w niezapomniane rejsy po Wiśle! Huczna inauguracja otwarcia już w sobotę!
Data: 9. czerwca
Start: 12:00
Więcej info: FB EVENT

4. BRAVO 90’S HITS PARTY GLASS HUNTERS VS. KILL COLLINS –razem z Universal Music Polska i Magic Records Cafe Kulturalna zaprasza na Bravo 90’s Hits Party. 2/3 GLASS Hunters i Kill Collins zagrają pełen przekrój wszystkiego, co królowało w latach 90tych we wszystkich walkmenach i na liście przebojów „30 Ton”. Usłyszycie zespoły, których plakaty zdobiły Wasze ściany nad łóżkiem, a tekstów ich piosenek uczyliście się z ostatniej strony “Bravo”. Będzie obciachowo i nostalgicznie!
Data: 9. czerwca
Start: 22:00
Więcej info: FB EVENT

5. WHEREISMYMYIND? – kolejne kulturalne spotkanie z cyklu Whereismymind? Gośćmi będą NOVIKA i Mr. Lex…Tego duetu nikomu nie trzeba przedstawiać.  Wokalistka, autorka tekstów, dziennikarka i jeden z największych łobuzów polskiej sceny klubowej.  Oprócz Noviki zagra I Say Mikey!
Będzie się działo. Przybywajcie do Pomost 511!
Data: 9. czerwca
Start: 21:00

Więcej info: FB EVENT

 

Wszystkie grafiki pochodzą z wydarzeń na Facebooku

Zdjęcie wyróżniające: Pomost 511

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany